Panienka rozebrała koszulkę na samym środku autostrady. Reakcja kierowcy TIR-a była zaskakująca [WIDEO]

Panienka rozebrała koszulkę na samym środku autostrady. Reakcja kierowcy TIR-a była zaskakująca [WIDEO]

panienka-tir-kierowca-autostrada

Podaj dalej

Na drogach dochodzi do różnych dziwnych zdarzeń… Tym razem panienka postanowiła rozebrać swoją koszulkę na samym środku autostrady, co musiało doprowadzić do wypadku. Szczęśliwie, kierowca TIR-a wykazał się niezwykłym refleksem, prawdopodobnie ratując jej życie. 

Panienka bez koszulki, a kierowca TIR-a…

panienka-zmienia-ciuchy-na-autostradzie-tir

Na nagraniu z wideorejestratora umieszczonego za szybą TIR-a widzimy nietypowe zdarzenie, do którego doszło w amerykańskim Missouri. Na początku jednak nic nie zwiastowało katastrofy, która wydarzyła się chwilę później. 

Film pokazuje, jak kierowca TIR-a zjeżdża z autostrady. Po kilkuset metrach musi przebić się ze skrajnego prawego, na skrajny lewy, aby dostać się na drogę, którą chce podróżować. Zajmuje mu to jednak dość dużo czasu, bo lewym pasem jechała… panienka.

panienka-ciuchy-autostrada-tir2

Z opisu nagrywającego wynika, że kobieta zaczęła zdejmować swoją koszulkę podczas jazdy. To musiało doprowadzić do utraty panowania nad samochodem. Kierowca TIR-a uderzył w klakson, ale szczęśliwie uderzył też mocno w hamulce. 

Błyskawiczna reakcja

Gdy panienka była już tylko pasażerem swojego samochodu, jadący za nią kierowca TIR-a walczył aby wyhamować swój ciężki zestaw. Kobieta uderzyła w bandę okalającą autostradę, a jej samochód szybko wytracił prędkość. 

Musimy przyznać, że błyskawiczna reakcja kierowcy TIR-a jest tutaj naprawdę godna pochwały. Nie chcemy nawet myśleć, co wydarzyłoby się, gdyby ten przykładowo zagapił się w telefon, lub ekran nawigacji. 

Przeczytaj również

Redakcja WRC News

Redakcja WRC News