Panienka chciała uniknąć opłat na bramkach. Miała dużo odwagi i bardzo bujną wyobraźnię

Panienka chciała uniknąć opłat na bramkach. Miała dużo odwagi i bardzo bujną wyobraźnię

Podaj dalej

System bramek na płatnych autostradach nie jest niczym nowym, jednak okazuje się, że dla niektórych korzystanie z opłat wciąż jest tajemnicą. Ta panienka bardzo chciała uniknąć płacenia za przejazd płatną autostradą, więc postanowiła wjechać w bramki i wystrzelić swój samochód w powietrze. Jak to mogło się skończyć? Chyba wszyscy się domyślamy. 

panienka-oplaty-autostrada

Nie próbujcie tego w domu!

Zbliżając się do stanowiska poboru opłat utrzymuj prędkość i celuj w betonowe barierki. Jeśli zrobisz to dobrze, tak jak ta panienka, zostaniesz potężnie wystrzelony w powietrze. Nic ani nikt nie powstrzyma cię przed wjazdem na autostradę. Zupełnie za darmo! 

Wszystko wskazuje na to, że odwagi i pomysłowości tej 22-letniej dziewczynie dodawał alkohol. Młoda pani kierowca przeleciała przez punkt poboru opłat. 

panienka-pobor-oplat-autostrada

Po tym, jak wylądował na jednym z pasów po drugiej stronie, samochód stanął w płomieniach. Co zaskakujące, kierowcy udało uniknąć się poważniejszych obrażeń. Na szczęście żadna inna osoba nie ucierpiała podczas tego incydentu. 

Panie władzo, tylko jeden drink

Według zainteresowanej, tuż przed wypadkiem, została uderzona w tył. To spowodowało, że jej samochód uderzył w betonową barierę i wystrzelił w powietrze. Dodała również, że wcale nie była pijana, twierdząc, że zeszłej nocy wypiła tylko jednego drinka z żurawiną. Badanie alkomatem mówiło jednak coś innego, więc panienka została aresztowana za prowadzenie pojazdu pod wpływem.

Przeczytaj również

Redakcja WRC News

Redakcja WRC News