Oto najmocniejszy zarejestrowany samochód w Polsce! Ten Nissan ma taką moc, że spadniesz z krzesła [WIDEO]

Oto najmocniejszy zarejestrowany samochód w Polsce! Ten Nissan ma taką moc, że spadniesz z krzesła [WIDEO]

Podaj dalej

W dobie samochodów elektrycznych, zakazów Diesla i innych ekoświrów, na szczęście nie brakuje jeszcze pasjonatów motoryzacji. Poniżej przedstawiamy najmocniejszy samochód, jaki kiedykolwiek był zarejestrowany w Polsce! Ten Nissan ma takie liczby, że spadniesz z krzesła. 

Nadchodzi nowa produkcja od Netflix! Wraca Czarodziejka z Księżyca

Nissan GT-R Nismo 2018 Projekt

nissan-gtr-projekt-najmocniejszy-w-polsce

Tuning samochodów to droga i czasochłonna zabawa, a Nissan GT-R jest bardzo wdzięcznym narzędziem do tego typu zabaw. 

Nissan GT-R Nismo 2018 Projekt to fanpage na Facebooku, gdzie sami możecie śledzić postępy w tworzeniu tego potwora. Jak mówi sam autor, jest jeszcze potencjał do poprawy… Ale i tak, liczby które samochód osiąga dziś, są kosmiczne. 

Wspólnie z ekipą TOMSON Motorsport panowie zbudowali najmocniejsze zarejestrowane i jeżdżące auto po publicznych drogach w Polsce. Samochód osiąga moc 1622 KM przy 7760 obr/min. 

nissan-gtr-projekt-najmocniejszy-w-polsce-3

1622 KM… A prędkość maksymalna?

Na stronie TOMSON Motorsport możemy znaleźć kilka drobnych szczegółów odnośnie wprowadzonych modyfikacji. – Doładowanie 2,3-2,45 bara, etanol 65%. Jest jeszcze spory zapas, ale przednie sprzęgło i hamownia mówią pass. Na drodze docelowo 2,7 bara i etanol 85%. Komputer do takich zabaw – MoTeC

Co ciekawe, autor projektu pochwalił się także screenami z aplikacji Yanosik. Wynika z nich, że samochód jest w stanie rozpędzić się do astronomicznych 403 km/h. 

Samochód ma też dużo modyfikacji na zewnątrz – przykładowo karbonowe wstawki w przednim zderzaku. Na fanpage facebookowym znajdziecie dużo więcej materiałów – zapraszamy. 

Przeczytaj również

Redakcja WRC News

Redakcja WRC News