Od 6 marca można odbierać nowy bon na paliwo! Z nim Polacy zatankują nawet pół baku za darmo

Od 6 marca można odbierać nowy bon na paliwo! Z nim Polacy zatankują nawet pół baku za darmo

Od 6 marca można odbierać nowy bon na paliwo! Z nim Polacy zatankują nawet pół baku za darmo

Podaj dalej

Od 6 marca w całej Polsce obowiązuje zupełnie nowa promocja na paliwo. Z bonem na benzynę, Diesel lub LPG kierowcy w całym kraju będą mogli zatankować nawet pół baku za darmo. Promocja potrwa do 31 sierpnia, jednak warto skorzystać z niej już teraz, bowiem niesie za sobą wiele innych korzyści. Jej szczegóły znajdziecie TUTAJ. 

Bon na paliwo w całym kraju

Materiał powstał przy płatnej współpracy z firmą Michelin.

ropa naftowa brent crude ceny paliw paliwo benzyna diesel olej napędowy
fot. freepik

6 marca w całym kraju zaczęła obowiązywać nowa promocja, dzięki której kierowcy mogą otrzymać bon na paliwo do wykorzystania na stacjach Orlenu. W zależności od dokonanych zakupów, możemy otrzymać bon w wysokości 60 lub 120 zł. 

Część kierowców może znać tę promocję, bowiem do 6 marca objęte nią były opony zimowe. Teraz jednak możemy w ramach promocji kupić nowe opony letnie, a dodatkowo odebrać bon na paliwo. 

W skład promocji wchodzą trzy rodzaje opon: CrossClimate 2, Pilot Sport 5 oraz Primacy 4+. Oznacza to, że każdy znajdzie coś dla siebie. Pierwsza opona to rewolucyjna opona całoroczna – nie mylić z wielosezonową. Dzięki zastosowanym technologiom opony te otrzymały homologację zimową, co znaczy, że można na nich jeździć nawet w krajach, w których stosuje się obowiązek wymiany opon na zimowe. 

tankowanie paliwa paliwo
fot. freepik

Opony te pozwolą także zaoszczędzić nam czas i pieniądze u wulkanizatora. Ponadto, nigdy nie spóźnimy się albo nie pospieszymy z wymianą. Jedną z ogromnych zalet stosowania takich opon jest to, że zawsze będziemy mieli odpowiednie ogumienie. 

Opona Pilot Sport 5 to produkt dla osób mających sportowe zacięcie. Opony świetnie spisują się także w nieco słabszych samochodach. Aby poczuć różnicę w przyczepności nie trzeba mieć 300-konnego samochodu. Primacy 4+ z kolei charakteryzuje się dużą trwałością bieżnika i świetnym panowaniem nad aquaplaningiem. 

Dlaczego warto skorzystać z promocji już teraz? 

paliwo benzyna diesel ceny paliw
fot. freepik.com – New Africa

Jeśli nie masz opon na lato i planujesz wymianę, warto skorzystać z promocji. Dzięki niej otrzymamy bon na paliwo – w wysokości 60 zł dla opon 16- i 17-calowych, a także 120 zł dla 18-calowych i większych. 

Bon na paliwo będzie wysyłany za pośrednictwem poczty polskiej w ciągu 10-12 tygodni od zakupu. Szczegóły promocji znajdziecie TUTAJ. 

Przeczytaj również

Redakcja WRC News

Redakcja WRC News