Co za typ! Nowobogacki szeryf w Porsche za 20 tys. zł. wykonuje swój taniec. Nie powstrzymały go nawet pełne majty [WIDEO]

Co za typ! Nowobogacki szeryf w Porsche za 20 tys. zł. wykonuje swój taniec. Nie powstrzymały go nawet pełne majty [WIDEO]

porsche-szeryf-wyprzedzanie

Podaj dalej

Leczenie kompleksów na drodze to domena wielu polskich kierowców. Ten „Wielki Pan” w starym Porsche Cayenne wartym na oko nie więcej niż 20 000 złotych jest jednym z nich. Zaprezentował wieśniackie wyprzedzanie i blokowanie całej kolumny samochodów. Szeryf na sam koniec miał jednak pełne majty, ale nawet to go nie powstrzymało.

Szeryf był cwaniakiem do pewnego momentu

porsche-szeryf-wyprzedzanie-2

Znacie ten typ, prawda? Nowobogacki szeryf kupił sobie 20-letnie Porsche, po pięciu właścicielach z Niemiec i teraz wydaje mu się, że jest wielkim gangsterem… Pytanie tylko, na której wsi? Bo słoma wychodzi mu z butów tak, że czuć aż na kilometr. Szeryf zaprezentował „piękne” wyprzedzanie i klasyczne drogowe chamstwo. 

Na portalu YouTube pojawiło się nagranie z incydentu z udziałem 20-letniego Porsche (no dobrze, 18-letniego, zostało wprowadzone na rynek w 2002). 

W opisie filmu możemy znaleźć relację autora nagrania: Porsche wyprzedało kolumnę samochodów, w której ja byłem pierwszy. Podejrzewam, że moja prędkość nie spodobała i stąd te blokowanie. Ale to nie jedyny popis kierowcy Porsche. Zniecierpliwiony motocyklista  postanawia wyprzedzić autora i Porsche.  Ten rusza za nim w pogoń i tym razem motocyklista zostaje przyblokowany.

porsche-szeryf-wyprzedzanie-3

Uwaga, policja! A nie… jednak nie. Jedziemy dalej

Najlepsze w tym wszystkim jest to, że w chwili, gdy motocyklista wyprzedza szeryfa w Porsche, ten ewidentnie przestraszył się, że to policja. Odblaskowa kamizelka i jednoślad dały mu do myślenia, że wpadł. Facet ewidentnie się przeraził (co znaczy, że miał świadomość tego, co zrobił) i już chciał zjeżdżać na pobocze. 

Gdy okazało się, że to „zwykły” motocyklista, a nie policja, szeryf wziął się do roboty. Czyniąc swoją durnowatą powinność postanowił dogonić motocyklistę, wyprzedzić go i uderzyć w hamulce. Co trzeba mieć w głowie? 

Przeczytaj również

Redakcja WRC News

Redakcja WRC News