Nie uwierzysz, jakiego pecha miała ta panienka! Nakryła się nogami i wpadła prosto do studzienki. Jak to się stało?! [WIDEO]

Nie uwierzysz, jakiego pecha miała ta panienka! Nakryła się nogami i wpadła prosto do studzienki. Jak to się stało?! [WIDEO]

panienka-spadla-ze-skuter-pech-roku

Podaj dalej

Tak niefortunny zbieg okoliczności wydaje się być wręcz nieprawdopodobny. A jednak! Ta sytuacja wydarzyła się naprawdę, a panienka na skuterze może mówić o ogromnym pechu. W wyniku uderzenia przez nierozważnego kierowcę kobieta spadła ze swojego jednośladu, a to, co zdarzyło się potem, sprawi że spadniesz z fotela. 

Panienka może mówić o pechu, ale i o ogromnym farcie

panienka-spadla-ze-skuter-pech-roku

Nieszczęścia chodzą parami i przekonała się o tym 27-letnia panienka. Kobieta wpadła do otwartej studzienki po tym, jak została uderzona przez nierozważnego kierowcę. Czy widzieliście kiedyś większego pecha? My nie…

Podwójna dawka pecha podana za jednym zamachem kompletnie zbiła z pantałyku 27-letnią panienkę. Do całego zdarzenia doszło w północnej Brazylii, a kobieta w wyniku uderzenia została zrzucona ze swojego skutera. 

Już samo uderzenie przez samochód nie mogło należeć do przyjemnych, a to był dopiero początek… Jakby tego było mało, panienka wpadła do… przydrożnej studzienki. 

Skuter rozbity, a kask…

panienka-spadla-ze-skuter-pech-roku

Film udostępniony na kanale ViralHog został nagrany w brazylijskim Paragominas i widzimy na nim moment, w którym kobieta zostaje uderzona przez czerwonego Chevroleta. Kierowca sedana skręcił w lewo i wymusił pierwszeństwo. Tam znajdowała się już panienka na skuterze. 

Gdy kobieta została uderzona, spadła ze swojego skuterka i ześliznęła się głową w dół do kanału ściekowego. Wtedy straciliśmy ją z pola widzenia. Przerażeni świadkowie rzucili się jej do pomocy i podnieśli duży fragment chodnika, umożliwiając dostęp do kobiety. Ta wydawała się być w ogromnym szoku, ale na szczęście była w stanie stać o własnych siłach. 

Na filmie widzimy też, że kobieta ze studzienki wyszła bez kasku, który miała na głowie w chwili wypadku. Możliwe, że zdjęła go sama, ale mógł też spaść w wyniku upadku. To tylko pokazuje, jak ważne jest prawidłowe zapinanie chroniącego głowę kasku. Mamy nadzieję, że spełnił on zadanie. 

Nieoceniona pomoc

Brazylijska stacja UOL News poinformowała, że w wyniku wypadku kobieta doznała urazu kręgosłupa, który będzie wymagać operacji. Co ciekawe, sprawca zaoferował kobiecie wszelką niezbędną pomoc. Rodzina kobiety na miejsce zdarzenia nie wezwała nawet policji! 

Przeczytaj również

Redakcja WRC News

Redakcja WRC News