Rozkojarzona panienka miała pretensje do całego świata. Nie do wiary, co się tutaj wydarzyło?! [WIDEO]

Rozkojarzona panienka miała pretensje do całego świata. Nie do wiary, co się tutaj wydarzyło?! [WIDEO]

nieuwazna-panienka-instant-karma

Podaj dalej

W sieci pojawiło się komiczne wideo, które już podbija internet. Ta panienka przechodząc przez jezdnię miała lepsze rzeczy do roboty, niż rozglądanie się za przejeżdżającymi samochodami. Miała pretensje do kierowcy jadącego w stronę nagrywającego, a karma dotknęła ją już po kilku sekundach. 

Panienka i instant karma

nieuwazna-panienka-instant-karma

Incydent wydarzył się w kwietniu 2019 roku, jednak dopiero niedawno znalazł się na portalu YouTube. Wszystko zostało sfilmowane z wideorejestratora pobliskiego pojazdu. Na szczęście nikt w tym wypadku nie ucierpiał, jednak mogło być znacznie gorzej. 

Klip zaczyna się od kobiety i mężczyzny przechodzących przez sam środek czteropasmowej drogi. Nie przechodzą przez przejście dla pieszych. Po prostu wyszli w sam środek ruchu ulicznego, spodziewając się, że wszyscy kierowcy w pobliżu po prostu się zatrzymają. Nie mieli pierwszeństwa i mogli otrzymać mandat za nieważne przechodzenie przez jezdnię w niedozwolonym miejscu. 

Kiedy dotarli na środek jezdni, kierowca oburzona krzyczy na kierowcę, który hamuje i ją przepuszcza. Chwilę później kobieta, która najwyraźniej nie miała za grosz świadomości przestrzennej, wchodzi bezpośrednio w bok ciężarówki jadącej w przeciwnym kierunku. 

Mogło być dużo gorzej!

Gdyby weszła w to miejsce kilka sekund wcześniej, zostałaby uderzona czołowo i prawdopodobnie mocno by ucierpiała. Wyraźnie oszołomieni wejściem w bok ciężarówki, kobieta i jej towarzysz dalej kontynuują swoją „radosną” podróż przez jezdnię.

Przeczytaj również

Redakcja WRC News

Redakcja WRC News