Nie planujesz swojego tankowania w taki sposób? Możesz stracić dużo pieniędzy!

Nie planujesz swojego tankowania w taki sposób? Możesz stracić dużo pieniędzy!

paliwo ceny paliw diesel benzyna

Podaj dalej

Od zarania dziejów wiadomo, że osoby które mają poukładaną logistykę i dbają o swój kalendarz, mogą liczyć na spokojniejsze życie. Mało kto zdaje sobie jednak sprawę, że w ten sposób możemy… oszczędzać wydatki na paliwo. Tak, tak! Wystarczy zaplanować swoje tankowanie, a oszczędności mogą być naprawdę duże. Sprawdźcie TUTAJ! 

Tańsze paliwo – sprawdź promocję!

diesel benzyna ceny paliw paliwo
fot. freepik

Są kierowcy, którzy tankują swoje samochody zawsze za 50 zł. Są też kierowcy, którzy wyjeżdżają paliwo do ostatniego mililitra… Obie te metody są jednak dużym błędem. Wszystko dlatego, że odpowiednie zaplanowanie tankowania może pozwolić nam na duże oszczędności. 

Tankując swój samochód do pełna w odpowiednie dni może zostać nam w portfelu naprawdę dużo pieniędzy. Jeśli masz samochód benzynowy, tankuj tylko we wtorki. Jeśli diesla – tylko w czwartki. Dlaczego? Już wyjaśniamy! 

Wszystko za sprawą kuszącej promocji Shell. W wymienione powyżej dni, możemy zatankować paliwo premium w cenie podstawowego. To pozwoli nam zatankować Shell V-Power o kilkadziesiąt groszy taniej, ale na tym korzyści się nie kończą. 

diesel benzyna lpg
fot. freepik.pl

To paliwo pomoże bowiem obniżyć spalanie naszego samochodu, a także odpowiednio zadba o każdy silnik.. Czystości i właściwego stanu naszych jednostek nie powinniśmy bagatelizować, bowiem naprawy są coraz droższe. Dlatego lepiej zapobiegać, niż leczyć. 

A w tym paliwa premium są świetne. Nie tylko chronią silnik, ale także pomagają pozbyć się obecnego już nagaru czy brudu zgromadzonego w silniku. Do tego pomagają obniżyć spalanie. Można powiedzieć, że to klasyczna sytuacja win-win! Wystarczy sprawdzić szczegóły promocji TUTAJ! 

Przeczytaj również

Redakcja WRC News

Redakcja WRC News