Najmocniejsze na świecie Audi RS7 pochodzi z... Polski! Nie uwierzysz w te liczby, co za moc! [WIDEO]

Najmocniejsze na świecie Audi RS7 pochodzi z... Polski! Nie uwierzysz w te liczby, co za moc! [WIDEO]

Podaj dalej

Przekraczanie granic i poszukiwanie kosmicznych wartości mocy to domena wielu tunerów. Jednym z najbardziej popularnych zajmujących się podkręcaniem samochodów Audi jest oczywiście ABT Sportsline. Ale niewielu z Was zdawało sobie pewnie sprawę z tego, że najszybsze RS7 na świecie pochodzi… z Polski! 

Najszybsze Audi na świecie!

audi-rs7-power-division-2

Polski tuner Power Division podzielił się ostatnio na swoich mediach społecznościowych liczbami, jakie udało się wykręcić z najnowszego Audi RS7 C8. Firma z Katowic zajmuje się opracowywaniem pakietów dla większości silników dostępnych na rynku. Wydaje się jednak, że w jednostkach Audi są prawdziwymi magikami. 

Najszybsze na świecie RS7 C8 #theBeast aktualnie ma… 1054 KM i dysponuje momentem obrotowym w postaci 1209 Nm. Wśród modyfikacji wprowadzonych do samochodu znajdziemy: hybrydowe turbiny, niestandardowy układ wydechowy, dolot powietrza, intercooler i oprogramowanie TCU Stage 2 firmy PowerDivision. 

Samochód od 0 do 100 km/h rozpędza się w nieco ponad 2,5 sekundy, co nawet dziś jest liczbą zarezerwowaną tylko dla nielicznych. Od 0 do 200 km/h rozpędzi się szybciej, niż zdecydowana większość samochodów do „setki”. 

audi-rs7-power-division-3

Samochód ma już wielu fanów

Ostatnio samochód sprawdził jeden z najbardziej popularnych polskich YouTuberów. Na kanale Budda.TV film z Audi RS7 C8 od PowerDivision obejrzało już prawie pół miliona widzów. Nie pozostaje nic, jak cieszyć się, że najmocniejsze i najszybsze Audi RS7 pochodzi z Polski. 

Firmie z Katowic życzymy dalszych sukcesów. A my czekamy na dalsze modyfikacje RS7, bo coś mówi nam, że to jeszcze nie koniec! Co ciekawe, 4-litrowa jednostka TFSI V8 pozostała nietknięta. 

KIEROWCO! ODBIERZ BON NA 120 PLN DO WYDANIA NA STACJACH BENZYNOWYCH

Przyspieszenie:

0-100 km/h: 2.5 sek
100-200 km/h: 4.58 sek
200-250 km/h: 3.95 sek

audi-rs7-power-division-4

Przeczytaj również

Redakcja WRC News

Redakcja WRC News