Masz w swoim samochodzie taki przycisk? Możesz sprzedać go za ogromne pieniądze!

Masz w swoim samochodzie taki przycisk? Możesz sprzedać go za ogromne pieniądze!

samochod-skoda-benzyna-diesel-hak-holowniczy

Podaj dalej

Rynek samochodów używanych przewrócił się w ostatnich miesiącach do góry nogami. Jeśli twoja benzyna lub Diesel mają ten magiczny przycisk, możesz oczekiwać za swój samochód dużo większych pieniędzy, niż się spodziewasz. A nie ma to nic wspólnego z wygodą czy szybkością. 

Używany Diesel z tym elementem jest wart dużo więcej

samochod-skoda-benzyna-diesel-hak-holowniczy

Jaki element nowego samochodu jest najbardziej poszukiwany wśród kupców z drugiej ręki? Mocny Diesel? Oszczędna benzyna? Domyślamy się, że w ogóle nie pomyślałbyś o urządzeniu do holowania. W sieci pojawiła się lista najczęściej poszukiwanego wyposażenia holenderskich kupców samochodów używanych. I jest ona niezwykle interesująca. 

Szukając używanego samochodu, na czym skupiasz się najbardziej? Chcesz, aby Diesel pod maską miał jak najmniejszy przebieg, a wnętrze było utrzymane w dobrym stanie? Okazuje się, że jesteś w mniejszości. 

Każdy, kto w swoim samochodzie ma hak holowniczy, może liczyć na to, że sprzeda swój samochód szybko i za duże pieniądze. Jeśli akurat posiadasz taki samochód, wiesz jak bardzo potrafi być to przydatne. Robisz remont mieszkania? Wystarczy za kilkadziesiąt złotych wypożyczyć przyczepkę. Chcesz przewieźć duży gabaryt? Nie trzeba zamawiać transportu z IKEI, tylko samemu przewieźć do domu nową kanapę. 

Hak holowniczy może być bardzo przydatny

samochod-skoda-benzyna-diesel-hak-holowniczy

Na to, że hak holowniczy w samochodach z silnikami benzynowymi czy typu Diesel jest tak popularny, wskazują najnowsze statystyki z Holandii. Miejscowi mają reputację ludzi oszczędnych i chętnych do podróżowania. Nie chcąc wydawać dużo pieniędzy na zakwaterowanie, zabierają na wycieczki swoje domy wypełnione ubraniami i jedzeniem. 

Przyczepy kempingowe mogą nie być tak popularne w Polsce, ale hak holowniczy ma mnóstwo innych zastosować. Na pierwszym miejscu listy wyposażenia aut używanych znajduje się zatem hak holowniczy. A co jest dalej?

Na drugim miejscu jest klimatyzacja, co już wydaje się być logiczne. Następnie mamy kolejną niespodziankę – panoramiczny dach. Jednym z oczekiwać jest także nawigacja, skórzana tapicerka, czy podgrzewane fotele. 

10 najpopularniejszych elementów wyposażenia samochodów używanych w Holandii:

  1. Hak holowniczy 
  2. Klimatyzacja
  3. Panoramiczny dach
  4. Nawigacja
  5. Skórzana tapicerka
  6. Ogrzewane siedzenia
  7. Tempomat
  8. Szyberdach
  9. Ogrzewanie/chłodzenie kabiny
  10. Czujniki parkowania

Przeczytaj również

Redakcja WRC News

Redakcja WRC News