Mama do syna: uważaj na idiotów na drogach! Mama kilka metrów dalej: "o Boże, o k&*a! Co ja zrobiłam?!" [WIDEO]

Mama do syna: uważaj na idiotów na drogach! Mama kilka metrów dalej: "o Boże, o k&*a! Co ja zrobiłam?!" [WIDEO]

Podaj dalej

Ten motocyklista może mówić o sporym szczęściu w nieszczęściu. Nie był to oczywiście pierwszy, ani ostatni tego typu wypadek, ale… Przecież mama ostrzegała go przed idiotami na drogach! A potem wjechała w tyłek swojego syna. Co za pech. 

Och mama, mama…

mama-idioci-na-drogach-suv

Wszystko zostało nagrane przez kamerę umieszczoną na kasku motocyklisty. Gdy mężczyzna idzie do swojego motocykla, wymienia uprzejmości kobietą – to właśnie jego mama. Ta mówi mu na koniec, aby jechał bezpiecznie i uważał na idiotów. Wtedy jeszcze nie wiedzieli, co wydarzy się wkrótce…

Film zostaje w tym momencie ucięty a my przeskakujemy do momentu, w którym motocykl zwalnia przed skrzyżowaniem. Kierowca chce skręcić w prawo, gdy nagle dostaje soczysty strzał w tył od Hyundaia Tuscona. 

Natychmiast zdaje sobie sprawę z tego, że to jego mama wysiada z SUV-a. Słychać, jak mówi: –  Tak mi przykro, o mój Boże. O mój Boże, Jacob! Ku%$a ku$wa! – Motocyklista jest równie zirytowany i także nie szczędzi gorzkich słów pod adresem swojej mamy. 

mama-suv-hyundai-motocykl

Mocny dzwon, ale bez konsekwencji

Na szczęście do zdarzenia doszło przy niewielkiej prędkości. Motocykl został wypchnięty spod nóg kierowcy, a ten właściwie wylądował gładko na noga. Nie wygląda też na to, aby Hyundai był poważnie uszkodzony, ale domyślamy się, że nie można tego samego powiedzieć o motocyklu. 

Spodziewamy się jednak, że mama już nie będzie dawała mu swoich złotych rad przed jazdą. Ale pokazała!

 

Unexpected ending from r/IdiotsInCars

Przeczytaj również

Redakcja WRC News

Redakcja WRC News