Laweciarz złota rączka. Zobacz, jak otworzył zamknięty samochód w mniej niż 30 sekund! [WIDEO]

Laweciarz złota rączka. Zobacz, jak otworzył zamknięty samochód w mniej niż 30 sekund! [WIDEO]

laweciarz-magik-otwiera-samochod

Podaj dalej

Gdy przypadkowo zatrzaśniesz swój samochód z kluczykami w środku, pojawia się duży problem. Jak się do niego dostać? Dokładnie taka sytuacja spotkała kierowcę Hyundaia Elantra, jednak na szczęście pojawił się magik laweciarz! Facet otworzył zamknięty samochód dosłownie w 30 sekund. To z jednej strony imponujące, a z drugiej trochę przerażające. 

Laweciarz magik!

laweciarz-magik-otwiera-samochod

Wbrew powszechnemu przekonaniu, kierowcy lawet mają znacznie więcej umiejętności, niż tylko wciągnięcie samochodu na pakę i przewiezienie go z punktu A do punktu B. Najlepszym dowodem na to jest ten konkretny laweciarz magik. 

Kierowcy lawet mogą dowieźć paliwo, napompować przebitą oponę, uruchomić samochód i wiele więcej. Ten laweciarz stanął przed zadaniem otwarcia zamkniętego samochodu i poradził sobie z tym lepiej, niż mogłoby się wydawać. 

Na szczęście nowoczesne samochody są bardzo bezpieczne, choć kiedyś było zupełnie inaczej. Dziś nie da się już ukraść samochodu za pomocą śrubokręta, co nie zmienia faktu, że jeśli wiesz jak to zrobić, możesz dostać się do niego w mniej niż 30 sekund. 

Trochę imponujące, a trochę straszne

KIEROWCO! ODBIERZ BON NA 120 PLN DO WYDANIA NA STACJACH BENZYNOWYCH

Ten ekspercki pokaz magii pokazuje, jak laweciarz otwiera samochód wsuwając poduszkę powietrzną w szczelinę okna po stronie kierowca. Nadmuchał ją i stworzył większy otwór. To wystarczyło, by wsunąć do środka jokera i ta dam! Gotowe. Samochód otwarty. Oczywiście, zanim właściciel wsunął kluczyk do stacyjki, uruchomił się alarm. To jednak nie powstrzymałoby potencjalnego złodzieja przed kradzieżą. 

W dzisiejszych czasach coraz więcej nowoczesnych samochodów ma opcje otwarcia za pomocą telefonu. To budzi pewne obawy związane z bezpieczeństwem, ale w takich sytuacjach pozwoli uniknąć nerwów i interwencji kierowcy lawety. 

Przeczytaj również

Redakcja WRC News

Redakcja WRC News