Lamborghini Urus i potężny skok nad... Lamborghini Aventadorem. To musiało boleć! [WIDEO]

Lamborghini Urus i potężny skok nad... Lamborghini Aventadorem. To musiało boleć! [WIDEO]

lamborghini-urus-skok-nad-aventadorem

Podaj dalej

Czego to nie robi się dla wyświetleń… YouTuberzy aby nabić sobie „kliki” postanowili przeskoczyć swoim Lamborghini Urus nad Aventadorem. To nie pierwszy tego typu pokaz w ich wykonaniu, jednak musimy przyznać, że tym razem naprawdę jest na co popatrzeć. 

Internetowa platforma Linkedin ofiarą hakerów. Co wyciekło tym razem?

Lambo vs Lambo

lamborghini-urus-skok-nad-aventadorem-2

W styczniu ci sami YouTuberzy zniszczyli swojego RAM-a 1500 TRX z 2021 roku, a teraz postanowili znów nieco poskakać. 

Zbudowali więc rampę i specjalny tor, dzięki któremu udało się wykonać cały pokaz. Lamborghini przeskakujące nad Lamborghini? Witamy w 2021 roku! Aby to mogło się udać, rozpędzili SUV-a do prędkości około 50 km/h i przeskoczyli nad stojącym na dole Aventadorem. 

Trzeba przyznać, że egzotyczny supersamochód znalazł się w czymś, co możemy nazwać najbardziej niebezpiecznym garażem. Domyślamy się, że przećwiczyli ten numer przed umieszczeniem na dole potężnego V12, ale tak czy siak… Ryzyko było dość duże! 

lamborghini-urus-skok-nad-aventadorem-3

Czego nie robi się dla kliknięć

Nawet jeśli lądowanie się udało, bolesne i tak są cały brud i kamienie lądujące spod Urusa na Aventadorze… No tak, ale to przecież tylko lakier! 

Co ciekawe, wydaje się że inżynierowie lamborghini naprawdę postarali się w kwestii offroadowych umiejętności Urusa. Potężny Super SUV na początku marca pobił także rekord prędkości ustanowiony na… lodzie. Urus to maszyna, której żaden teren nie wydaje się straszny. Co innego Aventador i jego poobijany z kamieni lakier…

Przeczytaj również

Redakcja WRC News

Redakcja WRC News