Kupiła myjnię samochodową i pochwaliła się ile pieniędzy zarabia. Ty wydasz 4 zł, a ona zarobi … [WIDEO]

Kupiła myjnię samochodową i pochwaliła się ile pieniędzy zarabia. Ty wydasz 4 zł, a ona zarobi … [WIDEO]

myjnia samochodowa

Podaj dalej

Myjnia samochodowa to miejsce, które zna każdy kierowca. Duża grupa posiadaczy samochodów traktuje je jak przykrą konieczność, inni po prostu lubią myć swoje cztery koła. Tak czy inaczej, każdy z nas zostawia tam określoną ilość pieniędzy. A ile zarabia na tym właściciel myjni?

Myjnia samochodowa – ile zarabia jej właściciel?

myjnia samochodowa mycie

Jeszcze kilka/kilkanaście lat temu najbardziej popularna myjnia samochodowa, najczęściej wybierana przez kierowców, to myjnia ręczna. Wiązała się jednak ona z dość dużymi kolejkami i większymi w porównaniu z dzisiejszymi rozwiązaniami kosztami. Oczywiście, część kierowców wciąż decyduje się na tego typu mycie, ale zdecydowana większość sięga po inny rodzaj mycia. 

Najbardziej popularna myjnia samochodowa to dziś popularne myjki wysokociśnieniowe. Znajdziemy je w każdym mieście, są ulokowane przy centrach handlowych, stacjach benzynowych, czy często uczęszczanych drogach. Ich zalety względem myjni ręcznych są oczywiste – czas i pieniądze. 

Są też lepsze od automatycznych myjni samochodowych z tzw. szczotami, które niszczą lakier i również kosztują więcej pieniędzy. Pewna 22-letnia kobieta kupiła sobie właśnie myjnię wysokociśnieniową i podzieliła się z internautami swoimi zarobkami. 

Najprostsza robota świata?

myjnia bezdotykowa Karcher SB
fot. Karcher

– Witam, właśnie kupiłam sobie myjnię samochodową i pokażę wam, ile pieniędzy na niej zarabiam. Mam tutaj parę odkurzaczy, automat z odświeżaczami powietrza i oczywiście myjki – opowiada kobieta. 

Z filmu zamieszczonego na portalu LADbible wynika, że kobieta opróżnia kasetki z pieniędzmi co tydzień. Po „osuszeniu” monet i zebraniu banknotów jedzie do banku, aby wpłacić pieniądze na konto. 

Ile wydajecie na myjni samochodowej? Jeśli w miarę często myjecie swoje samochody, można go umyć nawet za 4-5 złotych. Jeśli jest wyjątkowo brudny, za 10 zł mamy naprawdę „kompleksowe” mycie. A ile zarabia na tym właściciel?

Wystarcza na Maserati i coś jeszcze

myjnia

Kobieta powiedziała, że tygodniowo zawozi do banku nawet do 2000 dolarów (ok. 8000 zł). To nawet 32 000 zł miesięcznie! Myjnia samochodowa może więc przynosić naprawdę duże zyski. Kobieta wspomina, że z myjni jest w stanie utrzymać swoje Maserati i jeszcze zostaje jej na inne drobne wydatki. Niestety z filmu nie dowiadujemy się ile kosztuje ją utrzymanie myjni – prąd, woda, sprzątanie, więc liczby te są dość mocno zafałszowane. 

Jeden z użytkowników zapytał jej jaka jest najlepsza część posiadania myjni i czy są to darmowe mycia. Kobieta bez wahania odpowiedziała jednak, że to co lubi najbardziej, to dochód pasywny. Nieważne gdzie jest i co robi, cały czas zarabia pieniądze. A darmowe mycia też są fajne! 

Przeczytaj również