Koniec wakacji i wielka obniżka na stacjach paliw! Zatankujesz o kilkadziesiąt groszy taniej

Koniec wakacji i wielka obniżka na stacjach paliw! Zatankujesz o kilkadziesiąt groszy taniej

paliwo diesel benzyna ceny paliw cena ropa naftowa euro dolar

Podaj dalej

Koniec wakacji to dobry okres dla kierowców, podczas którego paliwo przestaje drożeć. Na szczęście już jutro 1 września, dzieci wracają do szkół, a ceny na stacjach benzynowych również powinny zacząć się normować. Niemniej jednak, dziś kierowcy w całej Polsce mogą skorzystać z wyjątkowej promocji i zatankować to paliwo dużo taniej. Sprawdź szczegóły TUTAJ! 

To paliwo dziś dużo taniej!

rezerwa diesel paliwo

W najgorszych momentach tego roku paliwo kosztowało w Polsce już prawie 6 zł/litr, jednak wszyscy żyjemy nadzieją, że wkrótce ceny zaczną spadać do normalnych poziomów. Wakacje to okres wzmożonego ruchu i większego popytu na paliwo, więc od września możemy liczyć na niższe ceny. 

Abstrahując jednak od rynkowych cen paliw, zawsze warto korzystać z licznych promocji przygotowywanych przez stacje benzynowe. Z jednej z nich możecie skorzystać właśnie dziś. Kierowcy w całej Polsce mogą bowiem w każdy wtorek zatankować paliwo Shell V-Power 95 w cenie regularnego Shell FuelSave. 

Dlaczego warto?

Paliwo Shell V-Power 95 ma szereg zalet, a dzięki promocji najważniejszą z nich odczuje wasz portfel. Dzięki wyższej zawartości energetycznej, wasz silnik będzie mniej przeciążony, a co za tym idzie spali mniej paliwa. Jeśli jednak oszczędności nie są dla ciebie kluczowe, również masz powody do tego, aby zatankować tą benzynę. 

paliwo-przyszlosci-rewolucja-na-stacjach

Twój silnik będzie miał po prostu lepsze osiągi. Czystsze paliwo, opracowywane wspólnie z takimi motorsportowymi zespołami jak Scuderia Ferrari, czy BMW M, pozwala silnikowi rozwinąć skrzydła. A najlepsze jest to, że odczujesz różnicę już po pierwszym tankowaniu! Najlepszym tego dowodem jest fakt, że już co trzeci klient stacji paliw Shell sięga właśnie po paliwo V-Power. 

Mechanik cię znienawidzi 

Jest jeszcze jeden bardzo ważny aspekt, o którym kierowcy często zapominają. Tankując paliwa „premium” robimy duży prezent dla swojego silnika nie tylko pod kątem spalania i osiągów. 

Shell V-Power 95 już od pierwszego tankowania będzie oczyszczał twój silnik z nagromadzonych osadów, a także pomoże przed powstawaniem nowych. Dzięki temu twój samochód będzie mógł jeździć dłużej i dalej bez przykrych i drogich wizyt u mechanika. 

Przeczytaj również

Redakcja WRC News

Redakcja WRC News