Koniec wakacji i wielka obniżka na stacjach paliw! Zatankujesz o kilkadziesiąt groszy taniej

Koniec wakacji i wielka obniżka na stacjach paliw! Zatankujesz o kilkadziesiąt groszy taniej

paliwo cena tankowanie samochodu

Podaj dalej

Koniec wakacji to dobry okres dla kierowców, podczas którego paliwo przestaje drożeć. Na szczęście już jutro 1 września, dzieci wracają do szkół, a ceny na stacjach benzynowych również powinny zacząć się normować. Niemniej jednak, dziś kierowcy w całej Polsce mogą skorzystać z wyjątkowej promocji i zatankować to paliwo dużo taniej. Sprawdź szczegóły TUTAJ! 

To paliwo dziś dużo taniej!

rezerwa diesel paliwo

W najgorszych momentach tego roku paliwo kosztowało w Polsce już prawie 6 zł/litr, jednak wszyscy żyjemy nadzieją, że wkrótce ceny zaczną spadać do normalnych poziomów. Wakacje to okres wzmożonego ruchu i większego popytu na paliwo, więc od września możemy liczyć na niższe ceny. 

Abstrahując jednak od rynkowych cen paliw, zawsze warto korzystać z licznych promocji przygotowywanych przez stacje benzynowe. Z jednej z nich możecie skorzystać właśnie dziś. Kierowcy w całej Polsce mogą bowiem w każdy wtorek zatankować paliwo Shell V-Power 95 w cenie regularnego Shell FuelSave. 

Dlaczego warto?

Paliwo Shell V-Power 95 ma szereg zalet, a dzięki promocji najważniejszą z nich odczuje wasz portfel. Dzięki wyższej zawartości energetycznej, wasz silnik będzie mniej przeciążony, a co za tym idzie spali mniej paliwa. Jeśli jednak oszczędności nie są dla ciebie kluczowe, również masz powody do tego, aby zatankować tą benzynę. 

paliwo-przyszlosci-rewolucja-na-stacjach

Twój silnik będzie miał po prostu lepsze osiągi. Czystsze paliwo, opracowywane wspólnie z takimi motorsportowymi zespołami jak Scuderia Ferrari, czy BMW M, pozwala silnikowi rozwinąć skrzydła. A najlepsze jest to, że odczujesz różnicę już po pierwszym tankowaniu! Najlepszym tego dowodem jest fakt, że już co trzeci klient stacji paliw Shell sięga właśnie po paliwo V-Power. 

Mechanik cię znienawidzi 

Jest jeszcze jeden bardzo ważny aspekt, o którym kierowcy często zapominają. Tankując paliwa „premium” robimy duży prezent dla swojego silnika nie tylko pod kątem spalania i osiągów. 

Shell V-Power 95 już od pierwszego tankowania będzie oczyszczał twój silnik z nagromadzonych osadów, a także pomoże przed powstawaniem nowych. Dzięki temu twój samochód będzie mógł jeździć dłużej i dalej bez przykrych i drogich wizyt u mechanika. 

Przeczytaj również

Redakcja WRC News

Redakcja WRC News