PILNE! Kobieta wjechała na pełnej bombie w punkt szczepień. Chciała wysłać "ważną" wiadomość ...

PILNE! Kobieta wjechała na pełnej bombie w punkt szczepień. Chciała wysłać "ważną" wiadomość ...

kobieta-punkt-szczepien-2

Podaj dalej

Jedną z mniej dramatycznych, ale bardzie irytujących konsekwencji pandemii koronawirusa, jest wysyp antyszczepionkowców. Mniej lub bardziej, musimy radzić sobie z bzdurami sceptyków szczepień. Ta kobieta chciała wysłać „ważną” wiadomość, wjeżdżając w punkt szczepień. 

Punkt szczepień miejscem ataku kobiety

szczepionka koronawirus

Ludzi takich jak ta kobieta jest niestety więcej. Wszyscy słyszeliśmy różne teorie spiskowe i bzdurne historie bez żadnego pokrycia powielane w mediach społecznościowych. Wszystko to odbija się na zdecydowanym spowolnieniu tempa szczepień. 

Do kuriozalnej sytuacji doszło w amerykańskim Tennessee. ABC News poinformowało, że kobieta była skłonna nawet pozabijać obecnych w punkcie szczepień ludzi, aby tylko zaprotestować przeciwko szczepionce. 

Incydent wydarzył się w poniedziałek w punkcie szczepień w Maryville w Tennessee. Zgodnie z raportem z incydentu i relacją świadków, kobieta przyjechała na miejsce swoim niebieskim Chryslerem Aspen.

Rosyjska szczepionka w drive-thru
fot. freepik.com

Nie podoba się jej szczepionka przeciw COVID-19

Jadąc bardzo chaotycznie, poprzestawiała pachołki „kierujące ruchem”, po czym przejechała z dużą prędkością przez namiot. Przy tym prawie uderzyła siedmiu pracowników punktu szczepień. Ostatecznie została zatrzymana przez policję. 

Po przejechaniu przez namiot jechała dalej. Pracownicy punkty zaalarmowali policję o tym, co się stało. Świadkowie mówią, że kobieta omijała ich w bardzo bliskiej odległości, krzycząc: – Żadnej szczepionki!!!”

Gdy trafiła do policyjnego aresztu, tłumaczyła policji, że chciała zaprotestować przeciwko szczepionce. No cóż… 

zdjęcie główne: PAP

Przeczytaj również

Redakcja WRC News

Redakcja WRC News