Kobieta "driftowała" na stacji paliw. Jazda bokiem wokół dystrybutora - co mogło pójść nie tak? [WIDEO]

Kobieta "driftowała" na stacji paliw. Jazda bokiem wokół dystrybutora - co mogło pójść nie tak? [WIDEO]

jazda-bokiem-drift-paliwo

Podaj dalej

Co trzeba mieć w głowie, żeby zamiast tankować paliwo, jeździć bokiem wokół dystrybutora? Nie wiemy jak powiedzieć to bardziej dobitnie, ale nigdy nie próbujcie robić tego typu numerów. Choć kierowca wydaje się mieć wysokie umiejętności i potrafi wykonać ten trik, nie oznacza to, że warto było ryzykować. 

Drift i paliwo, średnie połączenie

Oczywiście, jazda bokiem jest fajna, sprawia frajdę kierowcy i zebranym wokół ludziom. Ale drifty powinno się wykonywać w odpowiednim czasie i miejscu, a stacja benzynowa w samym środku nocy na pewno do nich nie należy. Film pojawił się na portalu Reddit. 

Nie mamy wątpliwości, że kobieta w Chevrolecie Camaro ma duże umiejętności prowadzenia samochodu. Każdy, kto kiedykolwiek próbował jazdy bokiem wie, że nie jest to wcale takie proste. Z łatwością radzi sobie ze zmieniającym się pod jej kołami asfaltem i kałużą wody podczas driftu. Pokaz kontroli samochodu nie spowodował żadnych uszkodzeń i jest naprawdę imponujący. Szkoda, że wokół było łatwopalne paliwo, które mogło doprowadzić do tragedii. 

Można go lubić lub nie, ale podstawowy kabriolet z silnikiem V6 Chevroleta Camaro we właściwych rękach to prawdziwa maszyna do driftu. Wielu uważa, że jest najmniej sprawnym Camaro na rynku. Niezależnie od swojej reputacji, ten film udowadnia, że we właściwych rękach można zamienić go na prawdziwą driftową bestię. 

W imię czego?

Ryzyko jednak było zbyt wielkie. Wyobraźcie sobie tylko, gdyby kobieta uderzyła w dystrybutor, a na ziemię zaczęło by się lać paliwo. To niemal na pewno doprowadziłoby do ogromnego pożaru. A jaką miała za to nagrodę?

Ciekawy film, opublikowany w internecie, który do tego „obciąża” kierowcę za niebezpieczną jazdę. Na podstawie tych informacji z pewnością nie było warto robić tego numeru, ale cóż. Kierowca z takimi umiejętnościami powinien brać udział w zawodach driftingowych, a nie bawić się na stacji paliw. Film możecie obejrzeć pod tym linkiem.

Przeczytaj również

Redakcja WRC News

Redakcja WRC News