Kobieta na rowerze w kilka sekund skasowała trzech gamoni z Peugeota 206. Miała ku temu dobry powód [WIDEO]

Kobieta na rowerze w kilka sekund skasowała trzech gamoni z Peugeota 206. Miała ku temu dobry powód [WIDEO]

kobieta-rower-peugeot-206

Podaj dalej

W ostatnim czasie rowery cieszą się naprawdę dużą popularnością. Dla wielu stały się codziennym towarzyszem podróży, a dla niektórych zastąpiły możliwość swobodnego pójścia na siłownię. W internecie pojawił się filmik z nietypowego zdarzenia, w którym kobieta na rowerze miała nieprzyjemność spotkać trzech gamoni z Peugeot 206. 

Kill Bill wersja rowerowa

kobieta-rower-peugeot-206-2

Całe zdarzenie nagrywa druga osoba jadąca na rowerze za nią. Kobieta zbliża się do skrzyżowania i z lewej strony wymija stojącego hatchbacka. Peugeot 206 ma otwartą przednią szybę, a kobieta podjeżdżając do skrzyżowania stanęła na pedałach – zapewne po to, aby lepiej widzieć to co dzieje się na skrzyżowaniu. 

Gdy wymijała samochód marki Peugeot, kierowca wyciągnął rękę i bezpardonowo klepnął kobietę w tyłek. Nie wiemy, czy miał to być żart, czy może zaczepka? Każdy zgodzi się jednak, że takie zachowanie jest po prostu niedopuszczalne. 

Kobieta nie zamierzała jednak cackać się z napastnikami. Najpierw pchnęła rowerem w samochód, a Peugeot otrzymał solidny strzał w drzwi i przedni błotnik. Kierowca wysiadł z samochodu i po krótkiej wymianie zdań otrzymał potężny cios prosto w krocze. 

kobieta-rower-peugeot-206-2

Kobieta i zmasakrowany Peugeot

Wtedy z tylnej kanapy pasażerskiej zaczął wysiadać kolejny gość, a kobieta miała przygotowanego już kolejnego kopniaka. Uderzyła w drzwi, wybijając szybę i wbijając „pacjenta” z powrotem do samochodu. 

Na sam koniec pojawił się trzeci facet, który zdążył tylko powiedzieć parę słów i kilka sekund później leżał już na ziemi. Panowie jednak dalej próbowali się kłócić, więc pani wymierzyła jeszcze dwa soczyste ciosy i zakończyła dyskusję. 

Choć jej zachowanie i umiejętności mogą budzić „podziw”, odnosimy nieodparte wrażenie, że cała akcja była ustawiona… A jakie jest wasze zdanie na ten temat?

Przeczytaj również