Kierowcy zwariowali na punkcie tego wideorejestratora! Zapomnij o wizytach u mechanika i wydawaniu pieniędzy

Kierowcy zwariowali na punkcie tego wideorejestratora! Zapomnij o wizytach u mechanika i wydawaniu pieniędzy

wyrok sędzia dorobek artystyczny alkoholu

Podaj dalej

Dziś dla większości kierowców wideorejestrator to konieczność. Choć nie będziemy omawiać niefortunnych i często oczywistych powodów, dla których taki sprzęt stał się obowiązkowy, jasne jest, że rynek ten będzie się stale rozwijał. Właśnie pojawił się najbardziej zaawansowany model, z jakim się spotkaliśmy. Musisz go mieć! 

Nowoczesny wideorejestrator za dobre pieniądze

wideorejestrator-bluebex-copilot

Bluebox Co-pilot to wideorejestrator typu „all-in-one”. Robi dużo więcej, niż tylko to, co sugeruje nazwa urządzenia. Dzięki temu sprzętowi możemy monitorować nie tylko drogę przed nami, ale także kabinę, czy to co dzieje się wokół samochodu, gdy jest zaparkowany. A to dopiero początek. 

Jeśli wideorejestrator nie jest ci obcy, prawdopodobnie wiesz, że wyżej wymienione funkcje to nie żadna rewolucja. Co więc odróżnia go od reszty? To system diagnostyki silnika i licznik kilometrów. 

Wideorejestrator dostarczany jest z przewodowym adapterem OBD II, który można podłączyć do samochodu, a następnie pozwolić mu robić swoją magię podczas jazdy. Jeśli pojawi się błąd silnika, nie będziesz musiał jechać do mechanika, aby dowiedzieć się, co oznacza. Kamera na desce rozdzielczej czy szybie automatycznie zdiagnozuje ten problem i da znać, o co chodzi. 

wideorejestrator-bluebex-copilot

Oszczędzisz u mechanika

Adapter działa tak samo, jak wszystkie inne adaptery OBD II. Ale biorąc pod uwagę, że to wciąż wideorejestrator, ma na celu zapewnienie kompleksowego rozwiązania, aby wyeliminować potrzebę korzystania z innych urządzeń. 

Jeśli chodzi o śledzenie kilometrów, wideorejestrator może automatycznie rejestrować kilometry do pracy i kategoryzować każdą podróż jako służbową lub osobistą. Dzięki temu nie będziesz musiał rozliczać wszystkiego ręcznie, gdy tylko usiądziesz za kierownicą. 

wideorejestrator-bluebex-copilot

Dobra kamera i dwie wersje cenowe

Wideorejestrator trafił obecnie na portal crowdfundingowy i jest dostępny w dwóch wersjach. Pierwszy z nich nazywa się Lite i może być twój za 600 zł. Ta wersja oferuje monitorowanie wewnętrzne, zewnętrzne, automatyczne śledzenie przebiegu, diagnostykę silnika i aktualizacje bezprzewodowe. Wersja AI kosztuje 989 zł i zawiera funkcję LTE, ostrzeżenia przed kolizją. A także informacje o autonomii autostrady czy pakiet SDK dla programistów. 

Pod względem sprzętowym, wideorejestrator ma kamerę o rozdzielczości 1080p i szerokości widzenia 160 stopni. Ma diody LED do obsługi nocnej oraz przełącznik prywatności. 

wideorejestrator-bluebex-copilot

Przeczytaj również

Redakcja WRC News

Redakcja WRC News