Polscy kierowcy tankują dziś tylko na tych stacjach benzynowych! Diesel w promocyjnej cenie

Polscy kierowcy tankują dziś tylko na tych stacjach benzynowych! Diesel w promocyjnej cenie

Benzyna czy diesel

Podaj dalej

Nawet najwięksi i najbardziej zagorzali fani motoryzacji najchętniej unikaliby wizyt na stacjach benzynowych. Paliwo jest przecież stosunkowo drogie, szybko ubywa go z baku, a tankowanie zabiera nam cenny czas. Dziś jednak kierowcy tankujący diesel przyjeżdżają na stacje tej znanej sieci z uśmiechem na ustach. Dlaczego? Sprawdź szczegóły promocji TUTAJ. 

Tanie tankowanie – sprawdź szczegóły promocji

ceny paliw diesel benzyna

Wyobrażacie sobie sytuację, gdyby można było jeździć samochodem i nigdy go nie tankować? To byłoby naprawdę cudowne, ale niestety jest zupełnie niewykonalne. Możemy jednak umilać sobie i swojemu portfelowi wizyty na stacjach benzynowych, a tankowanie do pełna wcale nie musi być przykrym obowiązkiem. 

Ten diesel jest dziś bowiem w dużej promocji, dzięki której zatankujecie go nawet za kilkadziesiąt groszy taniej, niż w inne dni. Sprawdź szczegóły promocji tutaj. 

Shell V-Power Diesel – przekonaj się sam 

Paliwo premium z rodziny Shell V-Power Diesel jest mocniejsze, czystsze i lepsze od zwykłego oleju napędowego. Ale też droższe, choć… niekoniecznie! Wystarczy odpowiednio planować swoje wizyty na stacjach benzynowych, a będziesz mógł już zawsze tankować paliwo premium i nawet nie poczujesz tego w swoim portfelu. 

Jeden prosty trik zmniejsza wydatki na Diesel, benzynę i LPG
fot. pixabay.com

Choć nie, jednak poczujesz – przecież zostanie w nim więcej pieniędzy! Tak – diesel z rodziny „V-Power” pozwala bowiem obniżyć spalanie samochodu, a także chronić silnik przed tworzeniem osadów. 

Nawet jeśli czujesz, że twój samochód nie ma już tyle mocy co kiedyś, warto przed oddaniem auta do mechanika i wykonaniem kosztownych napraw kilka razy zatankować V-Powera. Ten diesel pomaga bowiem również usuwać powstałe już osady, dzięki czemu pomaga przywracać utraconą przez lata i kilometry przebiegu moc. 

Przeczytaj również