Latający Mercedes AMG C 63. Chciał przyszpanować przed znajomymi - wystrzelił w powietrze jak z procy! [WIDEO]

Latający Mercedes AMG C 63. Chciał przyszpanować przed znajomymi - wystrzelił w powietrze jak z procy! [WIDEO]

latajacy-mercedes-amg

Podaj dalej

Mercedes C63 AMG to świetne narzędzie do zabawy, ale musi trafić w odpowiednie ręce… Ci goście chcieli popisać się swoim sportowym sedanem podczas robienia bączków, ale skończyło się tylko na zniszczonym kole i tylnej osi. Zapomnieli o jednak rzeczy. 

Latający Mercedes

Film na portalu YouTube pokazuje, jak kierowca robi bączki w C63 AMG. Jego Mercedes co rusz zbliża się do uczestników i innych pojazdów zaparkowanych na spotkaniu. Przez całą długość trwania klipu pasażerowie wychodzą przez tylne okna. 

latajacy-mercedes-amg

To nie przeszkadza kierowcy, który cały czas stawia swój samochód bokiem. Mercedes naprawdę daję radę, ale tylko do czasu. W pewnym momencie kierowca uderza lewą tylną oponą w dziurę i uszkadza tylny zderzak. 

Ale co tam, jedziemy dalej! Kierowca zmienił tylko opony i kontynuował swoją jazdę. Żółta kartka, którą otrzymał przed chwilą, absolutnie nie przemówiła mu do rozumu. Tym razem jednak sprawy idą nie tak bardzo szybko. 

„Droga zabawa”

Mercedes C63 AMG uderzył tylnym lewym kołem w dziurę pod niewłaściwym kątem, wyrzucając sedana w powietrze i całkowicie niszcząc koło. 

Kierowca szybko zatrzymał swoje auto, a grupka ludzi gromadzi się wokół, aby zobaczyć wyrządzone szkody. W pewnym momencie ktoś w tłumie krzyknął: – Droga zabawa! To będzie droga zabawa! 

Nagranie po incydencie pokazuje, że koło zostało całkowicie zniszczone po najechaniu na wybór. Co ważniejsze, uderzenie złamało też tylną oś. Jesteśmy więc przekonani, że krzyczący w tłumie mieli rację. To będzie droga zabawa!

Przeczytaj również

Redakcja WRC News

Redakcja WRC News