Cwaniaczek w BMW M4 Competition narobił niezłego dymu. Skasował Mercedesa i dwa Passaty! [WIDEO]

Cwaniaczek w BMW M4 Competition narobił niezłego dymu. Skasował Mercedesa i dwa Passaty! [WIDEO]

bmw-m4-wjechal-w-dwa-passaty

Podaj dalej

Niezależnie od tego, czy ci się podoba, czy nie, nowe BMW M4 Competitiion to niezwykle ciekawy samochód. Jeden egzemplarz wykończony w odcieniu Sao Paulo Yellow został rozbity w karambolu w Europie. Co on tam narobił?! 

BMW M4 na żyletki?

Film z całego zdarzenia pojawił się na portalu Reddit, a początkowo widzimy samochód na skrzyżowaniu. BMW ma tablice rejestracyjną z Litwy, a na tylnym zderzaku naklejkę mówiącą „Drift Happens”. Potem film się kończy, a następny raz gdy widzimy BMW, jest ono już obrócone po niewłaściwej stronie drogi i chyba miało to kluczowy wpływ na całe zdarzenie. 

bmw-m4-wjechal-w-dwa-passaty

Przód niemieckiego sportowego samochodu został całkowicie zniszczony, a zderzak całkowicie oderwany. Jedno z przednich kół również zostało mocno wygięte, co sugeruje, że samochód doznał też poważnych uszkodzeń zawieszenia. Oczywiście, wszystkie poduszki powietrze zostały aktywowane w celu zminimalizowania skutków uderzenia. 

Niestety, ale BMW nie było jedynym samochodem, który rozbił się w tym zdarzeniu. Wydaje się, że samochód nawiązał wcześniej kontakt z czarnym Mercedesem E Klasy i dwoma Volkswagenami Passatami w kombi. Bok Mercedesa jest bardzo poważnie uszkodzony, a jedna z szyb wybita. 

Mercedes i Volkswagen też wyglądają słabo…

Ponadto, szary Volkswagen Passat wygląda tak, jakby BMW wjechało w jego tył ze znacznymi prędkościami. Zderzak jest mocno uszkodzony. Ale to drugi Passat ma jeszcze mocniejsze uszkodzenia i zmiażdżony cały bok. Na drodze widać tez porozrzucane jasnożółte resztki BMW. 

Nie znamy niestety szczegółów dotyczących wypadku i jego przyczyny, ale z pewnością nie wygląda to dobrze dla kierowcy BMW. 

Przeczytaj również

Redakcja WRC News

Redakcja WRC News