Kierowca Audi zakończył swoją podróż pod wodą. Nawet nie bardzo miał czym walczyć - co on miał w głowie?! [WIDEO]

Kierowca Audi zakończył swoją podróż pod wodą. Nawet nie bardzo miał czym walczyć - co on miał w głowie?! [WIDEO]

kierowca-audi-a3-vs-rzeka

Podaj dalej

Woda jest naprawdę fascynująca – za mało lub za dużo może cię zabić. Jej duża ilość poruszająca się w jednym kierunku jest wystarczająco silna, aby znieść ludzi, samochody i całe miasta z drogi. Przekonał się o tym dość boleśnie kierowca Audi A3, a prawdopodobnie wersji S3. Walczył długo! 

Jego Audi to nie amfibia

Kierowca Audi A3 próbował przeprawić się przez przelewającą się i szalejącą rzekę w Rumunii. Jego hatchback nie miał jednak szans w starciu z szybko płynącą wodą, a wszystko zostało uwiecznione na filmie. 

Wideo zaczyna się od wzburzonej rzeki i kogoś przechodzącego przez kładkę. Następnie pokazuje się Audi A3, gotowe do jazdy, choć rzeka wcale nie wygląda na przyjazną. Według Daily Mail kierowca poprosił kobietę trzymającą kamerę, aby wsiadła do samochodu. Ta jednak odmówiła, chcąc zobaczyć jak potoczą się sprawy. 

Nie trzeba było długo czekać. Przód Audi unosi się najpierw nad ziemią, po czym hatchback ostatecznie cały nurkuje pod wodę. Widzimy samochód jadący do przodu, ale przednie opony są nieruchome. Audi wjeżdża do rzeki, a przód zostaje szybko zmieniony. Reszta samochodu leci w dół rzeki, gdzie zderza się z kładką, uderzając do drugiej strony brzegu. 

Na szczęście bez ofiar

To jednak nie wystarczyło, aby zatrzymać samochód. Film kończy się tuż przed tym, jak samochód wlatuje w dalszy nurt rzeki. 

Na szczęście nikomu nic się nie stało. Strażacy przybyli na ratunek, gdy mężczyzna wciąż siedział w swoim samochodzie. Film jest dobrym przypomnieniem, że woda może stanowić prawdziwe zagrożenie dla samochodów i kierowców bez względu na to, jak niepozornie wygląda. Woda to potężna siła natury, która nie dba o to, co stanie na jej drodze – nawet jeśli jest to fajny hatchback Audi. 

Przeczytaj również

Redakcja WRC News

Redakcja WRC News