Jeremy Clarkson co roku o tej samej porze udostępnia tego samego tweeta. Znów podbija internet!

Jeremy Clarkson co roku o tej samej porze udostępnia tego samego tweeta. Znów podbija internet!

Podaj dalej

Jeremy Clarkson wysyła podobnego tweeta co roku, niemal o tej samej porze. Ludzie absolutnie go kochają, a brytyjski prezenter znów nie zawiódł. Jego uszczypliwy komentarz jest bardziej trafiony ze względu na ładną, letnią pogodę. Brytyjczyk na swój sposób pochwalił się szczęściem, przyjaciółmi i drogim samochodem. 

Jeremy Clarkson w swoim stylu!

Twittera zna chyba każdy i wszyscy wiemy, do czego on służy. To jeden z najważniejszych portali społecznościowych, pozwalający użytkownikom udostępniać krótkie posty tekstowe, czasami ze zdjęciami. Celebryci mogą w ten sposób wpływać na funkcjonowanie świata, a my, zwykli szarzy ludzie, możemy wejść z nimi w interakcję. 

Taki Elon Musk nie wyobraża sobie pewnie życia bez Twittera, ale dużo dzieje się także na koncie prezentera znanego z Top Gear. Jeremy Clarkson od 2012 roku opublikował tysiące tweetów, które dziś śledzi ponad 7 milionów osób. Zainteresowanie to można porównać więc do całej populacji Bułgarii. 

Jeremy Clarkson nie zaniedbuje swoich fanów i o podobnej porze co roku daje im ogromny powód do radości. Około połowy sierpnia co roku pisze wiadomość motywacyjną dla wszystkich zestresowanych uczniów przed egzaminem maturalnym. Musimy zaznaczyć, że brytyjski system edukacyjny nieco różni się od naszego. 

W ostatnich trzech klasach liceum uczniowie zdają trzy matury, które zdecydują o ich przyszłości. Pierwszą w wieku 16 lat, a ostatnią (odpowiednik polskiej matury) w wieku 18 lat. 

Matura to bzdura?

Jeremy Clarkson wyznaje bardzo prostą filozofię i jest najlepszym przykładem, że wynik tego testy niekoniecznie ma duży wpływ na dalszą karierę. Sam został nawet wydalony ze szkoły, a gdy w końcu został dopuszczony do matury, miał ogromny problem, aby ją zdać. W tegorocznym tweecie przypomniał swoim obserwatorom, że dzieci w wieku szkolnym nie mają się czego obawiać. 

– Dostałem jedną tróję i dwie dwóje i skończyłem jako szczęśliwy człowiek, z wieloma przyjaciółmi. Do tego jeżdżę Bentleyem 

Ten post podbija internet i jak widać, jest mnóstwo ludzi, którzy akceptują i utożsamiają się z tym podejściem. W poprzednich latach Clarkson wypowiadał się na ten temat równie humorystycznie. Pisał m. in. o tym, że buduje duży dom w prestiżowej okolicy, ma Range Rovera, a szef kuchni przygotowuje dla niego trufle na śniadanie. Do tego spędza wakacje na jachcie i rozgląda się za willą w Saint Tropez. 

Przeczytaj również

Redakcja WRC News

Redakcja WRC News