Jeremy Clarkson zmienił się nie do poznania! Jego dziewczyna zabroniła robić mu dwóch rzeczy

Jeremy Clarkson zmienił się nie do poznania! Jego dziewczyna zabroniła robić mu dwóch rzeczy

jeremy clarkson

Podaj dalej

Jeremy Clarkson, kontrowersyjny prezenter znany z takich programów jak Top Gear, czy The Grand Tour przyznał, że „nigdy nie był szczęśliwszy”. Wszystko za sprawą dwóch rzeczy, z których zrezygnował na prośbę jego dziewczyny, Lisy Hogan. Clarkson zmienił się nie do poznania! 

Jeremy Clarkson zrezygnował z dwóch rzeczy

Jeremy-Clarkson-sheep-21a3

Brytyjczyk jest teraz dużo zdrowszy, a my w jego ostatnim najnowszym programie „Farma Clarksona” mogliśmy poznać także jego 48-letnią dziewczynę Lisę Hogan. W serialu śledzimy losy Clarksona, który prowadzi swoją farmę w Cotswolds. 

Serial otrzymał bardzo pozytywne recenzje, a po raz pierwszy u boku Clarksona pojawiła się tam również jego dziewczyna. Relacja Jeremy’ego z Lisą stała się publiczna w 2017 roku, kiedy oboje wzięli udział w GQ Men of the Year Awards. 

Koniec z papierosami

Jeremy Clarkson

Związek pary zbiegł się w czasie z decyzją o rzuceniu palenia i dramatycznej utracie wagi. Jeremy Clarkson przyznał, że rzucił palenie po tym, jak prawie zmarł na zapalenie płuc. Brytyjczyk dodał, że w ciągu 43 lat wypalił prawie 630 000 papierosów, ignorując ostrzeżenia lekarzy. 

Jeśli chodzi o utratę wagi, Clarkson ujawnił że w trakcie pandemii przeszedł na dietę złożoną z sałatek i dużo jeździł na rowerze. Jeśli pamiętacie stare odcinki Top Geara, lub czytaliście jego książki, z pewnością będziecie równie zszokowani co my! Clarkson jedzący sałatki i jeżdżący na rowerze? 

Nigdy nie był szczęśliwszy

jeremy-clarkson-222

Jeremy Clarkson przyznał jednak, że nigdy nie był szczęśliwszy. Mówiąc o farmie i o swojej dziewczynie, Clarkson przyznał: – Siedzieliśmy sobie z butelką różowego wina. To był piękny wieczór i pomyślałem, że nigdy nie byłem szczęśliwszy w pracy, niż teraz. 

Może życie na farmie każdemu z nas zrobiłoby dobrze? Tak czy owak, dobrze słyszeć, że Jeremy Clarkson jest szczęśliwy, a my czekamy już na kolejne odcinki popularnych programów z kontrowersyjnym prezenterem.

Przeczytaj również

Redakcja WRC News

Redakcja WRC News