Jeremy Clarkson vs. Vin Diesel. Zabawna przeróbka "Fast & Furious" podbija internet. Posikasz się ze śmiechu!

Jeremy Clarkson vs. Vin Diesel. Zabawna przeróbka "Fast & Furious" podbija internet. Posikasz się ze śmiechu!

Podaj dalej

Od czasu do czasu w internecie pojawiają się prawdziwe perełki. Do takich możemy zaliczyć najnowszą przeróbkę. Jeremy Clarkson vs. Vin Diesel w stylu „Fast and Furious” to najlepsze, co w najbliższym czasie zobaczysz. 

Clarkson vs. Diesel

Jeremy Clarkson

Na kanale YouTube Amazon Prime Netherlands pojawił się nietypowy filmik. To zmontowane fragmenty najnowszego filmu z serii „Fast and Furious”, obok przezabawnych momentów Jeremy’ego Clarksona z poprzedniego sezonu The Grand Tour. 

„The Ultimate Race”, bo tak został zatytułowany filmik, zaczyna się od ujęcia Jeremy’ego, który próbuje z godnością wsadzić nogę do małego, lekkiego Astona Martina DB4 GT. 

W tej przeróbce oczywiście nie jeździ Astonem, zamiast tego przejmuję kontrolę nad… no właśnie, co to właściwie jest? 

Ta nowa zawartość sprawia, że jesteśmy podekscytowani kolejnym nowym odcinkiem The Grand Tour. Ten pojawi się na platformie Amazon Prime już wkrótce!

Krytykowany Clarkson

Popularny prezenter znalazł się ostatnio pod ostrzałem mediów i fanów. Brytyjczyk spotkał się z dużą krytyką, bowiem wybrał się na zakupy i zapomniał założyć na twarz maseczki.

Maseczki zakrywające usta i nos stały się obowiązkowe w sklepach w całej Anglii. Ci, którzy nie przestrzegają tego przepisu, mogą dostać nawet 100 funtów mandatu.

Gospodarz takich programów jak Top Gear, The Grand Tour, czy Milionerzy, zapomniał o swojej masce i, jak sam twierdzi, był z tego powodu maltretowany.

Jeremy Clarkson zebrał spory ochrzan w spożywczaku. Fani są oburzeni zachowaniem gwiazdy Top Gear

60-latek w swoim felietonie dla The Times napisał: – W miniony weekend poszedłem do sklepu papierniczego i pamiętałem o większości rzeczy, jakich potrzebujesz na taką podróż. Wziąłem okulary, telefon, aparat słuchowy, słodycze oraz listę zakupów. Ale zapomniałem maseczki.

Przeczytaj również

Redakcja WRC News

Redakcja WRC News