Jednorazowy dodatek na paliwo dla każdego Polaka. Już można się zgłaszać po pieniądze - wystarczy kilka kliknięć

Jednorazowy dodatek na paliwo dla każdego Polaka. Już można się zgłaszać po pieniądze - wystarczy kilka kliknięć

doplata pieniadze ZUS

Podaj dalej

Jednorazowy dodatek na paliwo dla wszystkich polskich kierowców – te pieniądze pomogą nieco odetchnąć po świętach Wielkanocy. Kierowcy dzięki temu bonowi będą mogli zatankować nawet pół baku benzyny, oleju napędowego, czy LPG za darmo. Aby uzyskać dodatek, tak naprawdę wystarczy kilka kliknięć na smartfonie czy ekranie waszego komputera. Szczegóły znajdziecie TUTAJ.

Materiał powstał przy płatnej współpracy z firmą Michelin

Dodatek na paliwo – szczegóły TUTAJ

doplata pieniadze rzad
fot. freepik

Benzyna, Diesel i LPG w ostatnim czasie nie podrożały, choć wciąż ich ceny są na bardzo wysokim poziomie. Za litr paliwa musimy zapłacić często prawie 7 zł, co dla wielu zmotoryzowanych Polaków jest ceną po prostu zbyt wysoką. Dlatego też ten dodatek może być dla wielu bardzo pomocny. Co trzeba zrobić, aby go otrzymać?

Jeśli wciąż nie kupiłeś opon na nowy sezon, możesz uznać się za szczęśliwca. Jest bowiem promocja w sklepie Oponeo, dzięki której otrzymamy bon paliwowy o wartości 60 lub nawet 120 złotych. Wystarczy kupić ogumienie na nowy sezon za pośrednictwem tego linka, a dodatek finansowy będzie nasz. 

Dodatek paliwowy można następnie wykorzystać na zakup paliwa na stacjach Orlen w całym kraju. Więc żaden z kierowców nie musi obawiać się, że paliwo zatankuje daleko od swojego miejsca zamieszkania. 

wyplaty dodatku energetycznego
Pixabay

Warto kupić nie tylko ze względu na dofinansowanie

Jeśli zaś chodzi o opony wchodzące w skład promocji. Warto rozważyć ich zakup nie tylko ze względu na atrakcyjny dodatek finansowy. Opony wykonane są z wykorzystaniem technologii Long Lasting Performance czy EverGrip. Dzięki temu zapewniają one ten sam poziom komfortu i bezpieczeństwa od pierwszego do ostatniego kilometra. Nie notują żadnego spadku swoich właściwości w całym zakresie pracy bieżnika dopuszczonego do ruchu. 

To oznacza, że nasze opony pomogą nam także oszczędzać paliwo. Trwałość bieżnika i niższe opory toczenia oznaczają, że nasz samochód będzie spalał mniej, niż dotychczas. 

oplaty obowiazkowe kary dla kierowcow pieniadze
Pixabay/ Michal Jarmoluk

Dla każdego coś dobrego

W skład promocji wchodzą następujące opony: Michelin CrossClimate 2, Michelin Pilot Sport 5 oraz Michelin Primacy 4+. Pierwsze z nich, całoroczne, mają dodatkowo jeszcze więcej plusów dla kierowców poruszających się głównie po mieście. W dzisiejszych często zmieniających się warunkach nie będziemy musieli martwić się, czy już zmienić opony, czy jeszcze trochę poczekać. Taka sytuacja oznacza, że zawsze będziemy mieli na samochodzie odpowiednie opony pod dane warunki. 

Co więcej, będziemy mogli oszczędzić trochę pieniędzy i czasu na wizytach u wulkanizatora. Nie będziemy musieli mieć dwóch kompletów opon, więc nie będziemy zagracać mieszkania czy pokoju gospodarczego czy też garażu. 

Przeczytaj również

Redakcja WRC News

Redakcja WRC News