James May zaliczył potężnego dzwona podczas zdjęć do serialu. Clarkson stał kilka metrów obok [WIDEO]

James May zaliczył potężnego dzwona podczas zdjęć do serialu. Clarkson stał kilka metrów obok [WIDEO]

james-may-wypadek-the-grand-tour

Podaj dalej

James May rozbił swój samochód o ścianę skalną w jednym z norweskich tuneli. O tym, że to był to poważny wypadek, wiedzieliśmy już w chwili, gdy do niego doszło, czyli kilka tygodni temu. Dziś w internecie pojawiły się jednak nagrania z tego incydentu. Było o włos od tragedii. 

James May broni swojej jazdy

james-may-wypadek-the-grand-tour
fot. YouTube

Na kanale Amazon Prime ukazał się film pokazujący, jak James May rozbija się o ścianę skalną w Norwegii. Wielu widzów skrytykowało ten zagrażający życiu „manewr”. 

– Nie sądzę, żeby był to szczególnie bezpieczny pomysł. Myślę, że po prostu trochę to ustawiłem, szczerze mówiąc – powiedział James May dla portalu Ladbible. 

Prowadzący programu The Grand Tour, James May, trafił do szpitala po tym, jak podczas kręcenia serialu uderzył prosto w ścianę. Brytyjczyk stracił panowanie nad swoim Mitsubishi Lancerem Evo VIII i odbił się od ściany. 

Wypadek wyglądał naprawdę groźnie

Zdjęcia z wypadku zostały po raz pierwszy pokazane na kanale Amazon Prime. May stracił kontrolę nad samochodem, a w chwili gdy dotknął hamulców, od razu postawiło go bokiem i uderzył prosto w ścianę. May wyszedł z samochodu o własnych siłach, ale karetka zabrała go do szpitala na dalsze badania. Na szczęście skończyło się tylko na złamanych żebrach. 

Wielu widzów potępiło wyczyn The Grand Tour jako nieodpowiedzialny. Ale James May po wypadku odrzuca tę krytykę. 

Nie cóż… Nigdy nic nie jest całkowicie pewne, kiedy jeździsz szybko samochodami. Ale nie, nie sądzę, żeby to był szczególnie niebezpieczny pomysł. Myślę, że po prostu to ustawiłem, szczerze mówiąc. Nie ma sensu szukać wymówek. Zrobiłem to w bardzo nietypowy sposób. To powinien być Hammond, który lepiej się rozbija samochodami – zakończył. 

Przeczytaj również

Redakcja WRC News

Redakcja WRC News