"Hej Mercedes, co myślisz o Tesli?" Bezczelna i genialna riposta niemieckiego samochodu [WIDEO]

"Hej Mercedes, co myślisz o Tesli?" Bezczelna i genialna riposta niemieckiego samochodu [WIDEO]

Podaj dalej

Pewność siebie to dobra cecha. Ale nigdy nie spodziewaliśmy się, że można nią opisać… samochód. System informacyjno-rozrywkowy „Hej, Mercedes” jest bardzo uniwersalny i prezentuje niespotykaną do tej pory jakość. Jak myślicie, co odpowiedział Mercedes na pytanie o Tesli? 

Mercedes 1:0 Tesla

Inteligentne sterowanie głosowe firmy Mercedes jest naprawdę inteligentne. Jeden z użytkowników TikToka zapytał swój samochód, co myśli o Tesli. Odpowiedź była na tyle zabawna, że postanowił zapisać i udostępnić swój film w mediach społecznościowych. 

Jeśli nie obejrzałeś powyższego wideo, oto odpowiedź, jaką miał przygotowany Mercedes: 

„To samo co ty. W przeciwnym razie nie siedziałbyś tutaj”

To dość bezczelna, ale i elegancka i genialna riposta. Nie wiemy, w jaki sposób odpowiedzi są przygotowywane i wprowadzane do systemu. Niemiecki producent jednak nie oczernia samochodów elektrycznych. 

EQS też elektryczny

mercedes-eqs-diesel-zasieg

Niemiecka firma również jest bliska wycofania pojazdów z silnikami spalinowymi na rzecz elektryków. Powinniśmy więc postrzegać tę odpowiedź jako pstryczek w stronę Tesli. Zwłaszcza, że Mercedes niedawno zaprezentował model EQS. To właśnie ten samochód ma dogonić/wyprzedzić Teslę Model S. 

Jesteśmy ciekawi, czy ta odpowiedź będzie nadal dostępna we wspominanym EQS. Niemiecki producent wydaje się bardzo pewny siebie i arogancja w nowinkach może pomóc pokonać Teslę. 

Amerykański producent nie narzeka jednak na brak klientów. Model 3 to jeden z najlepiej sprzedających się samochodów elektrycznych. Dzięki Roadsterowi i Cybertruckowi Elon Musk ma nadzieję na odkrycie nowych ścieżek, które utrzymają Teslę na najwyższym stopniu podium.

Przeczytaj również

Redakcja WRC News

Redakcja WRC News