Głupi i głupszy. Kierowcy pickupów walczą o palmę pierwszeństwa wracając z baru. Który z nich wygra?

Głupi i głupszy. Kierowcy pickupów walczą o palmę pierwszeństwa wracając z baru. Który z nich wygra?

Podaj dalej

Jakie jest prawdopodobieństwo nagrania idiotycznego zachowania na drodze pojedynczego kierowcy? Niewielkie. Mimo licznych podróży jeszcze nigdy nie zdarzyło się nam kliknąć „zapisz” na wideorejestratorze. Jakie będzie więc prawdopodobieństwo nagrania dwóch kierowców, którzy w niewielkim odstępie wykonują dwa całkowicie różne, ale tak samo idiotyczne manewry? Cóż, niestety i takie rzeczy się zdarzają. Na poniższym nagraniu oglądamy dwóch kierowców pick-upów, którzy nigdy nie powinni dostać prawa jazdy.

Pickup to w USA stan umysłu

głupi i głupszy pickup

Z opisu filmu nie wynika, gdzie zostało wykonane to nagranie, jednak wszystko wskazuje na Stany Zjednoczone. Wszak to światowa stolica pick-upów. Ponadto, okolica również wydaje się pasować do krajobrazu Ameryki Północnej. 

Na nagraniu widzimy spokojnie jadącego lewym pasem posiadacza wideorejestratora. Zbliża się on do łagodnego łuku w lewo, gdy wtem wyprzedza go prawym pasem pierwszy kierowca pick-upa. 

Nie do końca zdajemy sobie sprawę z tego, w jaki sposób wykonał tak idiotyczny manewr, jednak przy niezbyt wielkiej prędkości udało mu się uderzyć w mur okalający trasę. Chwilę później widzimy stłuczony tylny reflektor w jego ciężarówce, jednak kierowca nie zrobił sobie zbyt wiele z tego incydentu.

Koledzy dopiero się rozkręcają

głupi i głupszy pickup

Gdy pierwszy kierowca pick-upa dojechał do skrzyżowania, za nim pojawił się jego równie niepoważny kolega. Z pełnym impetem próbował… no właśnie, co on tak naprawdę chciał zrobić? Przy takiej prędkości na pewno nie udałoby mu się skręcić w prawo, z resztą, tam już stał jego kumpel. 

Przeleciał więc przez skrzyżowanie na pełnej prędkości i wypadł poza chodnik, przejeżdżając swoim samochodem przez trawę. 

Piłeś? Nie jedź!

Wszystko wskazuje na to, że panowie wracali z posiadówki w barze i obaj byli pijani – tak twierdzi w komentarzach na YouTube przesyłający film. To tłumaczyłoby, dlaczego panowie absolutnie nie przejmowali się swoją kretyńską jazdą. 

Jazda na podwójnym gazie jest potwornie niebezpieczna i wolelibyśmy nawet o tym nie pisać. Niestety, jak pokazuje poniższe wideo, cały czas są kierowcy, do których tak prosty przekaz nie dociera.

Czy Elon Musk całkowicie postradał zmysły? Handluje szortami Tesla z napisem „S3XY”. Cena z kosmosu!

Przeczytaj również

Redakcja WRC News

Redakcja WRC News