Ford daje swoim kierowcom niesamowitą pamiątkę. Taki prezent to dziś prawdziwy skarb, WOW! [ZDJĘCIA]

Ford daje swoim kierowcom niesamowitą pamiątkę. Taki prezent to dziś prawdziwy skarb, WOW! [ZDJĘCIA]

ford logo

Podaj dalej

Technologia w ostatnich latach poczyniła ogromne postępy i coraz więcej rzeczy przestaje nas zaskakiwać. Pozwala nam zobaczyć miejsca normalnie niedostępne dla publiczności, takie jak hala fabryczna. I to właśnie robi Ford ze swoim najnowszym Bronco. Taka pamiątka to prawdziwy skarb!

Kto z nas nie chciałby takiej pamiątki?

Jak informuje BroncoNation.com, Ford zaczął wysyłać klientom kultowego SUV-a zdjęcia na początku tego tygodnia. – Chcieliśmy rzucić okiem na podróż, jaką przebył twój Bronco z hali fabrycznej na drogi – czytamy w notatce Forda do klientów. 

– Oto zdjęcie twojego Bronco, chwilę po opuszczeniu linii montażowej. Ford połączył się z nienotowanym na giełdzie sizzlerem wideo, który pokazuje, jak Bronco przedzierają się przez fabrykę Forda w Michigan. 

Dyrektor generalny Forda, Jim Farley, udostępnił jedno ze zdjęć na Twitterze. Potwierdził tym samym, że Ford planuje wysyłać zdjęcia do wszystkich potwierdzonych zamówień, jeszcze zanim auto trafi do klienta. Aktualna partia zdjęć została wysłana do klientów dwu- i czterodrzwiowych Bronco. 

SUV przejdzie lifting już wkrótce

W dzisiejszych czasach, gdy ludzie mają problem z dostaniem samochodu w ogóle, taka dodatkowa pamiątka to świetny ruch marketingowy. Ford zintensyfikował również wysyłki, aby zadowolić oczekujących klientów, oferując im hamaki, ulepszenia akcesoriów, starając się, aby opóźnienia były jak najbardziej bezbolesne. 

Wyprowadzając Bronco z fabryki, Ford już spogląda w przyszłość. Plotki sugerują, że marka jest gotowa na facelifting niesamowicie popularnego w USA SUV-a już w 2024 lub 2025. Firma przygotowuje również Bronco Raptor do debiutu, który ma być jeszcze bardziej wytrzymałym samochodem terenowym. Ten pojawi się na rynku w przyszłym roku. 

Przeczytaj również

Redakcja WRC News

Redakcja WRC News