F1: Kompletnie pijany Max Verstappen próbuje wejść do swojego mieszkania. Nic lepszego dziś nie zobaczysz! [WIDEO]

F1: Kompletnie pijany Max Verstappen próbuje wejść do swojego mieszkania. Nic lepszego dziś nie zobaczysz! [WIDEO]

f1-pijany-max-verstappen

Podaj dalej

Kierowcy F1 jeszcze do niedawna znani byli z rozrywkowego trybu życia. Wydawało się, że ostatnim „dinozaurem” w tej dziedzinie jest Kimi Raikkonen, ale… Wygląda na to, że Max Verstappen pozazdrościł mu trochę sławy imprezowicza. Holender kompletnie pijany próbował wejść do swojego mieszkania w Monako. 

Pijany Verstappen

W latach 80. głównie za sprawą Jamesa Hunta kierowcy F1 byli kojarzeni z imprezowym stylem życia. Po zgaszeniu potężnego silnika, udawali się na imprezę, do późnych godzin nocnych racząc się najwykwintniejszym alkoholem. Rano wchodzili pod zimny prysznic, a potem wygrywali Grand Prix Niemiec. 

Dziś sytuacja wygląda już zupełnie inaczej, a zawodnicy startujący w F1 przypominają bardziej atletów, niż imprezowiczów. Nad ich kondycją czuwa zespół fizjoterapeutów, trenerów, dietetyków… 

Jednym z nielicznych, który wciąż lubi się zabawić (i się z tym nie kryje) jest Kimi Raikkonen. Fin zasłynął ze swojego imprezowego stylu życia i szczerze mówiąc, nikomu nic do tego. Zyskał jednak tym sympatię wielu ludzi, którym podoba się jego szczerość. 

Max Verstappen

Kierowcy F1 już grzecznie…

Okazuje się, że w stawce F1 jest jeszcze jeden „łobuz”. W najnowszych 3-odcinkowym filmie dokumentalnym o Maxie Verstappenie widzimy Holendra w niecodziennej sytuacji. Zawodnik Red Bull Racing obchodził tego dnia swoje urodziny, a w samolocie miały miejsce małe uroczystości. 

KIEROWCO! TO NAJLEPSZY MOMENT NA ZAKUP OPON! SPRAWDŹ PROMOCJE NA ŚWIĘTA!

Holenderska telewizja Ziggo w trakcie kręcenia materiałów do filmu uchwyciła zabawny moment, gdy kierowca F1 wrócił do swojego domu w Monako. Kompletnie pijany Max Verstappen próbował wejść do domu, ale nie było to łatwe zadanie. Zobaczcie sami. 

 

Przeczytaj również

Redakcja WRC News

Redakcja WRC News