F1: Fernando Alonso pokazał zdjęcie z absurdalnej wycieczki rowerowej. Co za dystans - fani są w szoku! [ZDJĘCIA]

F1: Fernando Alonso pokazał zdjęcie z absurdalnej wycieczki rowerowej. Co za dystans - fani są w szoku! [ZDJĘCIA]

Podaj dalej

Fernando Alonso po raz kolejny zaimponował swoim fanom, jednak tym razem poza torem wyścigowym. 2-krotny mistrz świata pochwalił się swoją zwinnością kolarską w mediach społecznościowych. Rower to dziś jedna z bardziej popularnych aktywności fizycznych, więc komentarzy była istna lawina. 

A ty dałbyś radę?

fernando-alonso-rower-1

41-latek pokonał na swoim rowerze imponujące 160 kilometrów, potwierdzając swoją bardzo wysoką formę fizyczną. Swoje posty podpisał: – Pedałuję i jestem gotowy na wszystko, co nadejdzie”. Fernando Alonso zainspirował fanów, a ludzie komentowali poziom sprawności, jaki muszą posiadać kierowcy F1. 

Wiele z nich podzieliło się nawet własnymi liczbami, ukazując solidność Fernando Alonso z odpowiedniej perspektywy. Oczywiście, internet nie byłby internetem bez hejterów. Niektórzy nie oszczędzili sobie żartów z wieku Hiszpana. 

Niemniej jednak pochwały i szacunek przeważały nad negatywnymi opiniami. 160 kilometrów na rowerze to już nie łatwe zadanie, a fani wyraźnie doceniają pracę kierowcy Alpine. 

fernando-alonso-rower-1

Fernando Alonso ucisza hejterów

Od czasu jego powrotu do F1 w tym sezonie wiek Hiszpana jest popularnym tematem do dyskusji. „Bicampeone” niedawno skończył 40 lat, ale czuje się tak młody jak zawsze. Początkowo potrzebował czasu, aby ponownie znaleźć formę, ale na Węgrzech zadziwił świat swoim wyścigiem, choć to jego zespołowy partner sięgnął po zwycięstwo. 

Podczas gdy jego jazda mówi sama za siebie, Fernando Alonso przyznaje, że jest znudzony pytaniami dotyczącymi jego wieku. 

fernando-alonso-rower-1

– W tym roku jest to przesadzone. Te wszystkie pytania na temat mojego wieku, na które musiałem odpowiedzieć… Te frazesy, które musiałem wysłuchać. Wszystko nie ma żadnego poparcia, bo moja kariera pokazuje zupełnie coś innego. 

Przeczytaj również

Redakcja WRC News

Redakcja WRC News