Elon Musk ma nowy "dom". Nie uwierzysz, w jakich warunkach mieszka drugi najbogatszy człowiek świata! [WIDEO]

Elon Musk ma nowy "dom". Nie uwierzysz, w jakich warunkach mieszka drugi najbogatszy człowiek świata! [WIDEO]

elon-musk-tesla

Podaj dalej

Elon Musk ma nowy dom i co ciekawe, można sholować go Teslą Model X… Dyrektor generalny Tesli i SpaceX sprzedał wszystkie swoje domy i przeprowadził się do tego czegoś. Od pewnego czasu nie było wiadomo, gdzie dokładnie mieszka – aż do dziś. Czy to jakiś dziwny żart?

Elon Musk na nowy „dom”

elon-musk-tesla-dom

Amerykański miliarder po sprzedaży wszystkich swoich domów przeprowadził się do Teksasu. Wszyscy zachodzili w głowę, gdzie dokładnie przeniósł się Elon Musk. Gdzie może mieszkać ten genialny miliarder?

Wszyscy przypuszczali, że kupił ogromną willę gdzieś w okolicach Austin – wszak każdy, kogo na to stać, tak by zrobił. Tak jednak nie jest. 

Elon Musk napisał na Twitterze, że z całej swojej „kolekcji” został mu tylko jeden dom w Kalifornii, który służy do eventową Tesli. Dodał, że teraz mieszka w domu wartym 50 000 dolarów (190 000 zł) w Boca, który wynajmuje od SpaceX. 

Tesla może holować jego kwadrat

Okazuje się, że jego oświadczenie było w 100% prawdziwe. Właściciel Tesli i SpaceX mieszka w prefabrykowanym, holowanym „domu” o powierzchni 37 m2, opracowanym przez firmę Boxabl. 

Dom jest łatwy w transporcie i instalacji, a także można stosunkowo łatwo go przenieść. Jak widać na poniższym tweecie, dom taki jak Elona Muska, można z łatwością holować Teslą Model X. 

W listopadzie 2020 roku Boxabl sugerował, że Elon Musk może być nabywcą jednego z ich domów. Firma wspominała wtedy o „bardzo specjalnym kliencie z Boca Chica – takim, który wolał mieć plakat Falcon 9 na drzwiach”. W marcu 2021 roku World of Engineering wysłał tweeta z filmem, który odnosił się konkretnie do Elona Muska. 

Poniżej znajdziecie wideo z domu Boxabla, który jest podobny do tego, w którym mieszka Elon Musk. Być może domy takie jak ten zaczną przyciągać więcej osób?

Przeczytaj również

Redakcja WRC News

Redakcja WRC News