Dziś kierowcy w Polsce tankują to paliwo litrami! MEGA promocja na stacjach benzynowych [LISTA]

Dziś kierowcy w Polsce tankują to paliwo litrami! MEGA promocja na stacjach benzynowych [LISTA]

paliwo diesel benzyna ceny paliw cena ropa naftowa euro dolar

Podaj dalej

Wtorek to szczególny dzień w tygodniu dla wszystkich polskich kierowców. To właśnie dziś można zatankować droższe paliwo w dużo lepszej cenie. Nie dość, że pomaga ono zmniejszyć spalanie waszych samochodów, to jeszcze pomoże zredukować zbieranie się osadów i nagarów. Gdzie można zatankować tańsze paliwo? Sprawdź szczegóły TUTAJ. 

Tańsze i lepsze paliwo – zatankuj je dziś!

shell-paliwo-benzyna-tania

Tankowanie to dla wielu kierowców bardzo przykra czynność. Zabiera czas i przede wszystkim uszczupla nasz portfel. Ale wcale nie musi tak być – wystarczy korzystać z licznych promocji przygotowanych przez stacje paliw. Jedna z nich ma miejsce właśnie dziś. 

Dlaczego tankowanie odpowiedniego paliwa jest tak kluczowe? Dzisiejsze silniki są dużo bardziej skomplikowane niż jeszcze kilka lat temu. Ze względu na bardzo rygorystyczne normy emisji spalin są wyposażone w liczne systemy, które są wrażliwe na złej jakości paliwo. Ponadto, niemal każdy silnik – nawet benzynowy – wyposażony jest w turbosprężarkę. 

Dobrej jakości paliwo pomaga więc oczyścić i utrzymać w czystości wasze jednostki spalinowe. Dzięki temu wizyty u mechaników będą rzadsze, a koszty utrzymania samochodu niższe. Nie mówiąc już o tym, że tankując to paliwo na promocji (sprawdź jej szczegóły TUTAJ), silnik będzie pracował wydajniej.

Shell_03 paliwo

Efekty widać od razu po tankowaniu

Paliwo Shell V-Power 95 opracowywane jest przy współpracy największych marek sportów motorowych, takich jak Scuderia Ferrari czy BMW M Motorsport. A w każdy wtorek, co tydzień, możemy zatankować je w cenie regularnego paliwa. To znaczy, że zapłacimy za nie dokładnie tyle, ile za „normalne” paliwo, otrzymując równocześnie szereg korzyści, o których pisaliśmy już wyżej. 

Jeśli masz samochód z silnikiem typu Diesel, nie martw się. Dla ciebie Shell również przygotował dokładnie taką samą promocję, tyle że obowiązuje ona w każdy czwartek. Warto zapisać sobie te dwa dni w pamięci i tankować na każdej stacji Shell właśnie wtedy. Już co trzeci klient Shell wybiera paliwa premium, a efekty jego działania można poczuć nawet po pierwszym tankowaniu. Chyba warto spróbować! 

shell-paliwo-v-power

Przeczytaj również

Redakcja WRC News

Redakcja WRC News