Kobiety próbowały zatankować paliwo do Tesli Model 3. Nie pomogły uwagi klientów, w końcu się udało! [WIDEO]

Kobiety próbowały zatankować paliwo do Tesli Model 3. Nie pomogły uwagi klientów, w końcu się udało! [WIDEO]

dwie-kobiety-tesla-paliwo

Podaj dalej

Dwie kobiety na stacji benzynowej, Tesla Model 3 i… i mamy niezłą komedię. Przemiłe panie usilnie próbowały zatankować do swojego elektrycznego samochodu paliwo. Pomimo wielokrotnych ostrzeżeń ze strony innego kierowcy, kobiety nie mogły przestać szukać korka wlewu paliwa w Tesli. 

Paliwo do Tesli? Da się!

dwie-kobiety-tesla-paliwo

Pomimo boomu na pojazdy elektryczne, którego wciąż jesteśmy świadkami, adopcja pojazdów elektrycznych nie przebiega łatwo. To może wyjaśniać, dlaczego niektórzy kierowcy wciąż nie potrafią się dostosować do nowej rzeczywistości. Paliwo do Tesli? Proszę bardzo. 

Samochody elektryczne tak naprawdę są tak stare, jak sam samochód. Szybko zyskały na popularności jeszcze na początku XX wieku, stanowiąc 1/3 wszystkich pojazdów do 1900 roku. Jednak w połowie lat 30. wyginęły z kilku powodów. Najważniejszym było pojawienie się silnika spalającego paliwo. Te samochody były znacznie tańsze i oferowały znacznie większy zasięg. 

Prawie 100 lat później pojazd elektryczny dokonał spektakularnego powrotu. Tesla położyła podwaliny już dekadę temu wraz z wprowadzeniem na rynek Modelu S. Jednak niektórzy ludzie wciąż mają trudności z zaakceptowaniem zmian w przemyśle motoryzacyjnym. 

Takiego czegoś jeszcze nie widzieliśmy

Wciąż napotykamy na filmy, na których ludzie usilnie próbują tankować paliwo do swoich elektryków. Jednak ten konkretny przykład jest chyba najzabawniejszy ze wszystkich. 

Oczywiście, nie mamy pewności, czy jest to wyreżyserowane, czy nie. Ale jeśli tak, ludzie na filmie muszą być naprawdę dobrymi aktorami. Sądząc jednak po uporze dwóch kobiet, aby znaleźć korek do wlewu paliwa, jesteśmy skłonni uwierzyć, że wideo jest autentyczne. 

Film nakręcony przez mężczyznę czekającego w kolejce na stacji benzynowej rozpoczyna się, gdy ten zauważa Teslę podjeżdżającą do dystrybutora. Z samochodu wysiadają dwie młode kobiety, a kierowca otwiera przednią maskę i próbuje zlokalizować korek wlewu paliwa. 

Kobiety wiedziały lepiej

Niezrażona jego brakiem, łapie za pistolet od dystrybutora, ku zdumieniu wszystkich innych klientów stacji benzynowej. Po około minucie kobiety zdecydowały, że korek wlewu musi znajdować się gdzie indziej. Przeniosły się więc na tył samochodu, bardzo blisko portu ładowania. 

W tym momencie człowiek filmujący całe zdarzenie zdecydował się interweniować. Przekazał kobietom, że Tesla nie potrzebuje benzyny, ale energii elektrycznej. To co stało się później, jest przezabawne, ale nie będziemy psuć wam zabawy. Kobiety, mimo wyjaśnień mężczyzny, próbowały wlać paliwo do zbiornika na płyn do spryskiwaczy… 

Przeczytaj również

Redakcja WRC News

Redakcja WRC News