Duża obniżka cen na paliwo w całej Polsce! Promocja w jednej sieci potrwa do odwołania

Duża obniżka cen na paliwo w całej Polsce! Promocja w jednej sieci potrwa do odwołania

benzyna diesel ceny paliw paliwo

Podaj dalej

Promocje na paliwo cieszą się niesłabnącą popularnością, a jedna z nich jest szczególnie godna uwagi. Dzięki niej zatankujemy bowiem paliwo premium w cenie regularnej benzyny lub oleju napędowego – w konkretne dni, które kierowcy powinni zapisać w swoich kalendarzach. Dzięki odpowiedniemu planowaniu zatankujecie swoje samochody taniej.

Promocja na paliwo premium

paliwo tankowanie paliwa mandat kara kanister przechowywanie
fot. freepik.com – pixel-shot.com

Nie wszyscy kierowcy znają korzyści z tankowania paliw premium, a mogą one być nie do przecenienia. W czasach, gdy zarówno nowe, jak i używane samochody są bardzo drogie, wielu z nas będzie jeździć swoimi pojazdami dłużej, niż początkowo planowaliśmy. To z kolei oznacza, że warto odpowiednio zadbać o serce naszych samochodów – czyli silnik.

Jednym ze sposobów może być tankowanie paliw premium z rodziny Shell V-Power. W każdy wtorek i czwartek na stacjach Shell kierowcy mogą bowiem zatankować paliwo premium w cenie regularnej benzyny. We wtorki paliwo premium Shell V-Power 95 dostępne jest w cenie Shell FuelSave 95, a w czwartki paliwo Shell V-Power Diesel w cenie Shell FuelSave Diesel. Tańsze paliwo można zatankować na większości stacji Shell w Polsce. Ich dokładna lista jest dostępna TUTAJ

Dlaczego warto?

diesel paliwo stacja
fot. freepik

Wielu kierowców często omija paliwa premium szerokim łukiem, choć wcale nie ma takiej potrzeby. Z danych statystycznych Shell wynika, że już co trzeci klient tej stacji wybiera paliwa premium. Dzięki promocji możemy przetestować wpływ tego rodzaju benzyny lub oleju napędowego na nasz silnik. A będzie on nie do przecenienia.

Wybór tego rodzaju paliw to najlepsze co możemy zrobić dla osiągów i wydajności naszego samochodu. Paliwa z rodziny Shell V-Power działają już od pierwszego tankowania, pomagając usuwać nagromadzone w silniku osady i zapobiegać utracie mocy. Pomagają także chronić silnik przed powstawaniem nowych osadów i wpływają na zmniejszenie tarcia w silniku. Dzięki temu energia powstająca w wyniku spalania paliwa jest efektywniej wykorzystywana do napędzania pojazdu.

Szczegóły promocji oraz szczegóły paliw premium na stacjach Shell znajdziesz TUTAJ.

Przeczytaj również

Redakcja WRC News

Redakcja WRC News