Do 5 marca Polacy mogą ubiegać się o jednorazowy bon na paliwo. Nawet pół baku za darmo

Do 5 marca Polacy mogą ubiegać się o jednorazowy bon na paliwo. Nawet pół baku za darmo

benzyna diesel ceny paliw paliwo

Podaj dalej

5 marca zakończy się możliwość uzyskania jednorazowego bonu na paliwo w wysokości nawet 120 złotych. Kierowcy będą mogli wykorzystać je na stacjach Orlen w całym kraju, a jego wysokość większości kierowców pozwoli zatankować nawet pół baku całkowicie za darmo. Jak wziąć udział w promocji? Więcej szczegółów znajdziecie TUTAJ.

Ten artykuł powstał w ramach płatnej współpracy z Michelin

Bon na paliwo tylko do 5 marca – sprawdź tutaj

Tyle zapłacisz za paliwo
fot. freepik.com – pixel-shot.com

Choć w ostatnich tygodniach paliwo nieco potaniało, kierowcy wciąż muszą płacić za benzynę czy olej napędowy dużo więcej niż jeszcze przed rokiem. Na takie a nie inne ceny wpływ ma wiele czynników, nie bez znaczenia pozostaje także wysoki poziom inflacji. Warto jednak korzystać z licznych promocji, które oferowane są kierowcom. 

Jedna z nich pozwoli nam uzyskać bon na paliwo w wysokości 60 lub 120 złotych w zależności od dokonanych zakupów. Za pośrednictwem sklepu Oponeo, kupując opony objęte promocją, możemy otrzymać dodatkowo bon na paliwo. Biorąc pod uwagę fakt, że wkrótce rozpocznie się sezon na wymianę opon, warto rozważyć wzięcie udziału w promocji. Tym bardziej, że korzyści są dużo dalej idące, niż tylko bon na paliwo. 

Kupując opony marki Michelin zapewnimy sobie większy komfort i bezpieczeństwo, ale przede wszystkim pozwolimy na to, aby nasz samochód spalał mniej paliwa. Opony wyposażone w najnowsze technologie charakteryzują się mniejszymi oporami toczenia. Co za tym idzie, nasz silnik musi wygenerować mniej energii aby wprawić w ruch nasz pojazd. Dzięki temu możemy oszczędzać z każdym przejechanym kilometrem. 

benzyna diesel ceny paliw paliwo lpg autogaz olej napędowy
fot. freepik

Oszczędności przy każdym kilometrze

Co więcej, opony te wyposażone są także w technologię Long Lasting Performance. Oznacza to, że zapewniają one te same właściwości jezdne od pierwszego do ostatniego kilometra. Podobnie jak lodówka, którą kupujemy, nie chcemy aby po kilku latach chłodziła słabiej. Tak samo działają opony wyposażone w tę technologię – aż do ostatnich milimetrów bieżnika dopuszczonych przez przepisy, opony będą działały tak, jak powinny. 

Dzięki obniżce na benzynę czy Diesel większość kierowców będzie mogła obniżyć cenę za pełny bak praktycznie o połowę. Zważywszy na zbliżający się sezon zmian, warto rozważyć skorzystanie z tej promocji. 

Przeczytaj również

Redakcja WRC News

Redakcja WRC News