To najgorsze parkowanie w historii! Volkswagen Golf dosłownie wleciał w inne samochody [WIDEO]

To najgorsze parkowanie w historii! Volkswagen Golf dosłownie wleciał w inne samochody [WIDEO]

Podaj dalej

W jednej sekundzie wszystkim świadkom tego zdarzenia zatrzymało się serce. Ten Volkswagen Golf dosłownie wleciał w rząd zaparkowanych samochodów. Wszystko nagrały kamery monitoringu wzdłuż skrzyżowania, na którym kierowca stracił kontrolę nad swoim pojazdem.

Volkswagen wleciał z pełnym impetem

volkswagen-golf-makabra-parkowanie-2

Biały Volkswagen Golf skręcał w jednokierunkową ulicę i uderzył w zaparkowaną po prawej stronie Hondę Civic. Następnie przecina jezdnię i uderza w dwa kolejne samochody, w tym Volkswagena Passata.

Co ciekawe, pasażer Golfa wysiada z poważnie uszkodzonego samochodu i pierwsze co robi, to kieruje się do samochodu, z którym zderzyli się na skrzyżowaniu. Na nagraniu na portalu Facebook było widać też, jak kierowca samochodu udaje się na rozmowę z drugim uczestniczącym w zdarzeniu uczestnikiem ruchu. 

Na Twitterze udało się znaleźć okrojone nagranie, które jednak bardzo dobrze pokazuje skalę uszkodzeń samochodu. Volkswagen Golf jest niemal kompletnie rozbity. 

volkswagen-golf-makabra-parkowanie-2

Próba parkowania

Z tyłu samochodu zwisa zderzak, przód też pozostawia wiele do życzenia. Lokalna strona zatytułowała ten filmik: „Próba parkowania na Woodland Street przy White Abbey Road”. 

Na filmie widzimy też znaki „ustąp miejsca” widoczne z kamer monitoringu. Jest też zakaz wjazdu, co sugeruje, że droga w którą wpadł Volkswagen Golf była jednokierunkowa. Internauci zwracają uwagę na to, że kierowca białego Golfa nie zachował odpowiedniej czujności na skrzyżowaniu i nie upewnił się, czy nic nie jedzie. 

Przeczytaj również

Redakcja WRC News

Redakcja WRC News