Co za lot! Ten Diesel dosłownie zawładnął przestworzami. Ciężko uwierzyć w te lądowanie [WIDEO]

Co za lot! Ten Diesel dosłownie zawładnął przestworzami. Ciężko uwierzyć w te lądowanie [WIDEO]

latajacy-diesel-co-za-lot-pickup-ford

Podaj dalej

Latający Diesel to jedna z naszych ulubionych rozrywek i domyślamy się, że podobnie wygląda sytuacja dla was, nasi kochani czytelnicy. Najlepsze jest to, że do zabawy dołączył… Ford! Producent nagrał interesującą reklamę, a filmy z „zza kulis” robią naprawdę duże wrażenie. 

Latający Diesel

latajacy-diesel-co-za-lot-pickup-ford

W internecie jest tyle filmów z latającymi pickupami, ile silników typu Diesel znajdziemy pod ich maską. Prawie każdy wygląda tak samo. Ktoś chichocze zza kamery, pickup przelatuje obok, wszyscy są zadowoleni. 

Tak jednak nie było w tym przypadku. Na filmie widzimy jeden z ośmiu skoków, jakie wykonał tego dnia nowy Ford F-150 Raptor, po czym… odjechał. Nie wiemy, czy kręgosłup kierowcy był w równie dobrym stanie, co samochód. 

Film pochodzi z sesji zdjęciowej, którą Ford przeprowadził, aby nagrać reklamę. Według opisu postu, Diesel pod maską tego samochodu, jak i cały pickup, nie był w żaden sposób zmodyfikowany. Robi wrażenie!  

 

 

Wyświetl ten post na Instagramie.

 

Post udostępniony przez Raptor World (@raptor.world)

Niezniszczalny Ford

Ma to znaczenie o tyle, że Ford zdaje sobie sprawę, jak klienci używają swoich pick upów. Producent wie, że samochody te będą miały ciężkie życie. I choć podstawowy Raptor jest nieco słabszy od RAM TRX, wideo pokazuje, że pick up jest gotowy na wszystkie trudności. 

Warto zauważyć, że za kierownicą siedział profesjonalny kierowca na zamkniętym obiekcie. Oznacza to, że scenariusz został zaprojektowany tak, aby nikomu nie stała się krzywda. To wciąż imponujące, ale – nie róbcie tego w domu!

Przeczytaj również

Redakcja WRC News

Redakcja WRC News