Co ona zrobiła?! Kobieta "wjechała" na automatyczną myjnię. Wyśmiały ją nawet własne dzieci [WIDEO]

Co ona zrobiła?! Kobieta "wjechała" na automatyczną myjnię. Wyśmiały ją nawet własne dzieci [WIDEO]

Podaj dalej

Automatyczna myjnia samochodowa często jest najszybszym i najwygodniejszym sposobem na umycie naszych pojazdów. Ta kobieta zapomniała jednak o sprawdzeniu bardzo ważnej rzeczy… Skończyło się na tym, że wyśmiały ją nawet własne dzieci. 

myjnia

Myjnia automatyczna ją przerosła

Gdy przyjeżdżasz na automatyczną myjnię, pierwszą rzeczą, którą robisz, jest sprawdzenie, czy zamknąłeś wszystkie szyby. Wiedzą o tym nawet najmniejsze dzieci, wiedziały też dzieci tej pani. Kobieta jednak miała środki ostrożności w nosie. 

Popełniła błąd i ustawiła swój samochód w kolejce, choć jej okno było w połowie otwarte. Jakim cudem tego nie zauważyła? Ale to jeszcze nic. Gdy woda zaczęła lecieć, okazało się, że szyba utknęła! Co robić w takiej sytuacji? Poniższe sceny na pewno nie powinny posłużyć jako poradnik. 

Kobieta nie wiedziała o tej drobnej usterce, która jednak zamieniła jej dzień w koszmar. Gdy było już za późno, kobieta próbowała ratować się kurtką. Przy wysokim ciśnieniu myjni były to jednak próżne wysiłki. 

kobieta-myjnia-samochodowa-wpadka-szyba

Kobieta ratowała się jak mogła

Według opisu filmu na portalu YouTube, szyba w oknie kierowcy już wcześniej uległa awarii. Kobieta jednak kompletnie o tym zapomniała. – Przed myjnią mieliśmy pewne problemy z szybą samochodu, ale zupełnie o tym zapomnieliśmy. Moja mama była kierowcą, a mój brat cały czas jadł frytki. Efektem końcowym było przemoczone wnętrze samochodu i dobre, pełne śmiechu doświadczenie – skomentowało jedno z dzieci kobiety. 

Gdy kobieta zdała sobie sprawę z problemu, próbowała znaleźć sposób na zasłonięcie otwartego okna. Najlepszym rozwiązaniem, jakie mogła wymyślić, było użycie dwóch kurtek, aby zablokować dostęp wody do kabiny. 

To rozwiązanie oczywiście nie zadziałało, nic dziwnego. Woda wciąż wlewała się do środka. Dzieciaki miały jednak niezłą zabawę i chyba spodobał im się nieoczekiwany prysznic. Zresztą… co oprócz śmiechu im zostało? To chyba jedyne rozwiązanie tej sytuacji.

Przeczytaj również

Redakcja WRC News

Redakcja WRC News