Clarkson, Hammond i May nagrali swój ostatni odcinek!!! Czy to faktycznie koniec legendarnego trio?

Clarkson, Hammond i May nagrali swój ostatni odcinek!!! Czy to faktycznie koniec legendarnego trio?

Podaj dalej

W zeszłym miesiącu The Grand Tour opublikował swój najnowszy odcinek specjalny. Mogliśmy obejrzeć w nim, jak Jeremy Clarkson, Richard Hammond i James May jeżdżą po Szkocji ogromnymi, amerykańskimi krążownikami. Nowy odcinek specjalny spotkał się z bardzo mieszanymi recenzjami, a ostatnie słowa jednego z gwiazdorów mogą być zapowiedzią końca legendarnego trio. 

Clarkson, Hammond i May – czy to koniec?

Rozmawiając z portalem The Express, Richard Hammond opowiedział o przyszłości The Grand Tour oraz o tym, jak czuje się w obecnej chwili. Czy Clarkson, Hammond i May przestaną wspólnie nagrywać?

– Kto by się zatrzymał? Pracuję w mediach od 33 lat i mam niesamowite szczęście, bo ostatnie 20 lat pracowałem ze wspaniałym zespołem ludzi – mówi Hammond. – Zostałem obdarowany, obdarzony niesamowita możliwością zobaczenia miejsc, których nie widziałem i to zobaczenia ich w sposób, jakiego nigdy nie miałem okazji doświadczyć. Będę robić to tak długo, jak tylko będzie taka możliwość. 

Przez lata Hammond, Clarkson i May zrobili rzeczy i zobaczyli miejsca, o których większość z nas może tylko marzyć. Niezależnie od tego, czy była to jazda supersamochodami za miliony złotych, czy rozbijanie samochodów na pustyni… Wszyscy uwielbialiśmy ich oglądać. Dlaczego więc mieliby skończyć?

Hammond rozwiewa wątpliwości

Podczas wywiadu Richard powiedział: – To znaczy, niektórzy z nas dobrze się dogadują. Więc nie wiem, jak długo będziemy mogli jeszcze iść naprzód. Ale będziemy to robić, dopóki ktoś nie zmusi nas, abyśmy przestali. 

– Chciałbym, żeby to się nigdy nie kończyło. Tak więc ludzie pytają, kiedy przestaniemy to robić… Pewnie wtedy, gdy zabraknie nam kreatywności, albo energii. Zawsze mamy inne okoliczności, inne miejsce, kolejny kawałek historii. 

Wygląda więc na to, że Clarkson, Hammond i May są gotowi, aby kręcić kolejne odcinki The Grand Tour – ku uciesze wielu fanów. Nie znamy jednak jeszcze dokładnych szczegółów dotyczących przyszłości programu. Miejmy jednak nadzieję, że wkrótce będą mogli wyjechać za granicę i robić to, co robią najlepiej. 

Przeczytaj również

Redakcja WRC News

Redakcja WRC News