Był tak podekscytowany odbiorem nowej Taty, że wypadł nią z 1. piętra salonu. Co za tuman! [WIDEO]

Był tak podekscytowany odbiorem nowej Taty, że wypadł nią z 1. piętra salonu. Co za tuman! [WIDEO]

tata-odbior-nowego-z-salonu-wypadek

Podaj dalej

Odbiór nowego samochodu z salonu to zawsze bardzo ekscytujący czas dla każdego. Dla nowego właściciela Tata Tiago ekscytacja jednak szybko przerodziła się w konsternację. 

Tata na złom

Nagranie z kamer bezpieczeństwa z wnętrza salonu Tata w Indiach pokazuje szare Tata Tiago stojące na pierwszym piętrze salonu. Podobno nowy właściciel siedział za kierownicą samochodu, podczas gdy sprzedawca stał przy drzwiach kierowcy. Wyjaśniał mu niektóre cechy pojazdu. 

Telangana Today donosi, że kierowca wrzucił bieg i nacisnął pedał gazu. Dealer wcześniej otworzył szklane drzwi, gdzie pojawiła się także hydrauliczna rampa. Za jej pomocą samochód miał być bezpieczne przetransportowany na poziom zero. 

tata-odbior-nowego-z-salonu-wypadek

Zamiast tego, kierowca wrzucił bieg i przyspieszył, co musiało skończyć się jednym. Gość przeleciał przez otwarte drzwi, przejechał przez rampę i spadł na chodnik poniżej. 

Życzymy szybkiego powrotu do zdrowia

Choć nie mamy żadnych zdjęć, które przedstawiałyby zniszczenia, jakich doznała Tata Tiago po tym incydencie, lokalne media donoszą, że kierowca i pieszy zostali ranni i trafili do pobliskiego szpitala. 

Wydaje się bardzo mało prawdopodobne, że właściciel celowo wyjechał w ten sposób z salonu. Zamiast tego, wydaje się że uderzył w pedał gazu i przestraszył się. Nie pomyślał nawet o wciśnięciu pedału hamulca. Niezależnie od tego, co było przyczyną, mamy nadzieję, że wszyscy szybko wrócą do zdrowia. A główny bohater może niech lepiej nie wraca za kółko samochodu?

Przeczytaj również

Redakcja WRC News

Redakcja WRC News