Burak w BMW jadąc po chodniku czuł się jak u siebie. Jego panienka miała "ciekawą" radę dla nagrywającego

Burak w BMW jadąc po chodniku czuł się jak u siebie. Jego panienka miała "ciekawą" radę dla nagrywającego

panienka-cwaniaczek-bmw-jazda-po-chodniku

Podaj dalej

Przykłady agresji i drogowego chamstwa wykraczają daleko poza szeryfowanie i blokowanie pasów. Jedną z komunikacyjnych plag w Rosji jest jazda samochodem po chodniku, z czym od lat walczą YouTuberzy z kanału SADB. Choć ich metody należą do kontrowersyjnych, nie można się nie zgodzić, że robią to w słusznym celu. Tym razem jednak cwaniaczek w BMW ze swoją lalunią mocno przesadzili. Kobieta miała ciekawą radę dla nagrywającego. 

panienka-cwaniaczek-bmw-jazda-po-chodniku3

Co trzeba mieć w głowie?

Akcja filmu rozpoczyna się od około 45 sekundy, a my widzimy jadące po chodniku białe BMW. YouTuberzy zatrzymują samochód, aby wyjaśnić parze błąd, który popełnia. Co ciekawe, kobieta wyskakuje z samochodu jak poparzona i kieruje się od razu w stronę nagrywających. Ściąga maseczkę i zaczyna nagrywać całe zdarzenie. Wydaje się być przy tym całkiem rozbawiona. 

Jej facetowi jest dużo mniej do śmiechu. Próbuje dowiedzieć się o co chodzi nagrywającym. Gdy ci tłumaczą mu, że jedzie po chodniku przeznaczonym dla pieszych, rozpoczyna się mała kłótnia. 

„Ciekawa” rada panienki

panienka-cwaniaczek-bmw-jazda-po-chodniku3

W pewnym momencie, gdy żadne logiczne argumenty nie trafiają do kierowcy i kobiety z BMW, ta postanowiła wytoczyć ciężkie działa. – Idź sobie zw*&^ć do domu. Tylko tyle potrafisz – powiedziała do nagrywającego. 

Panienka ewidentnie chciała znaleźć się w centrum uwagi całego zamieszania i po kilku chwilach pokazała środkowy palec bezpośrednio do kamery. Cóż, zachowanie tej dwójki woła o pomstę do nieba i wydaje się, że metody YouTuberów nie są jednak tak kontrowersyjne, jak mogłoby się wydawać jeszcze parę minut temu.

Panienka zaczęła rozbierać się na środku ruchliwej autostrady. Kierowca TIR-a miał niezły refleks i widok

Przeczytaj również

Redakcja WRC News

Redakcja WRC News