Betoniarka mocno narozrabiała... Jadący za nią kierowca po tej akcji musiał zmienić gacie [WIDEO]

Jeśli kiedykolwiek jechałeś za betoniarką, być może zastanawiałeś się, co zrobisz, jeśli zacznie wylewać się z niej beton bezpośrednio na twój samochód. Są jednak szanse, że rozważałeś też, co stanie się gdy betoniarka uderzy w… wiadukt. Jak pokazuje ten film, konsekwencje mogą być katastrofalne. 

betoniarka-wypadek-wiadukt
Podaj dalej

Betoniarka okazała się za wysoka

betoniarka-wypadek-wiadukt

Klip został nagrany w Rosji. Wszystko zaczyna się dosyć łagodnie, a my widzimy kierowcę jadącego w dość bezpiecznym odstępie od samochodu ciężarowego. Wszystko wydaje się zupełnie normalne, do czasu, gdy betoniarka uderzyła w betonowy wiadukt. 

Według komentujących na portalu Reddit, przeszkoda nie była jednak wiaduktem. Służyła do ostrzegania kierowców ciężarówek, aby ostrzec ich, jeśli ich pojazd jest zbyt wysoki. Tuż za „wiaduktem” ostrzegawczym znajduje się bowiem most. Po tym uderzeniu wszystko rozleciało się bezpośrednio na samochód nagrywającego. 

Mimo iż wszystko działo się bardzo szybko, kierowca samochodu osobowego zdążył jeszcze nacisnąć hamulec. Choć manewr awaryjnego hamowania nie powstrzymał uderzenia w samochód, najwyraźniej zapobiegł zniszczeniom całej kabiny samochodu. 

 

I will never follow these things that close now. from r/IdiotsInCars

Nie chcemy nawet myśleć, co stałoby się, gdyby kierowca wjechał w zapadający się beton z pełnym impetem. Tym razem miał ogromne szczęście, bowiem nie odniósł żadnych obrażeń.

Przeczytaj również