Benzyna i Diesel po 4,50 zł za litr w całej Polsce! Wystarczy zrobić jedną rzecz, by zatankować w tej cenie

Benzyna i Diesel po 4,50 zł za litr w całej Polsce! Wystarczy zrobić jedną rzecz, by zatankować w tej cenie

benzyna diesel paliwo ceny paliw

Podaj dalej

Ceny za benzynę i Diesel utrzymują się na takim samym, wysokim poziomie już od kilku ładnych miesięcy. Kierowcy w Polsce poniekąd przyzwyczaili się do takich cen, jednak wielu z nich musiało zmienić sposób, w jaki korzystają z samochodu. Na szczęście wciąż pojawiają się kolejne promocje, dzięki którym możemy zatankować praktycznie za pół-darmo. Szczegóły sprawdź TUTAJ.

Materiał powstał przy płatnej współpracy z firmą Michelin.

Benzyna i Diesel w kosmicznej promocji 

benzyna diesel ceny paliw paliwo ropa naftowa
fot. freepik.com – Rawf8.com

Benzyna, Diesel, czy autogaz LPG – bez nich nie pojedziemy, a każdy z trzech surowców jest na stacjach benzynowych dużo droższy niż jeszcze przed (nieco ponad) rokiem. Od chwili rozpoczęcia wojny w Ukrainie paliwo znacząco podrożało i nic nie wskazuje na to, aby sytuacja ta miała się zmienić. Na szczęście są liczne promocje, dzięki którym w całym kraju będziemy mogli zatankować dużo, dużo taniej. 

Bon na paliwo, który możemy wykorzystać na stacjach sieci Orlen, pozwoli zatankować nam dużo, dużo taniej. Zakładając średnią wielkość baku 50 litrów samochodu benzynowego, zamiast 6,80 zł za litr, z bonem zapłacimy tylko 4,50 zł. Wszystko za sprawą nowej promocji, której szczegóły znajdziecie TUTAJ. 

W jej ramach możemy otrzymać bon do wykorzystania na benzynę, Diesel, czy LPG na stacjach Orlenu w całej Polsce. W zależności od dokonanych zakupów, bon będzie o wartości 60 lub 120 złotych. Z tym drugim będziemy mogli zatankować praktycznie 1/3 baku całkowicie za darmo. Przed zbliżającą się majówka, a co ważniejsze – sezonem na wymianę opon – warto skorzystać z tej promocji. 

Więcej korzyści niż tylko bon na paliwo

benzyna diesel ceny paliw paliwo
fot. freepik.com – vovashevchuk

Bon otrzymamy bowiem za zakup nowych opon wymienionych w szczegółach promocji. Jeśli zatem twoje letnie lub całoroczne opony wymaga wymiany na nowe, koniecznie sprawdź warunki promocji i skorzystaj z dodatkowego bonu na paliwo. 

W skład promocji wchodzą opony Michelin Primacy 4+, Michelin CrossClimate 2 oraz Michelin Pilot Sport 5. Czyli – dla każdego coś dobrego. Pierwsze z nich to tradycyjne letnie opony, które dzięki zastosowanej technologii pozwolą nie tylko na bardziej oszczędną jazdę, ale także na bardziej bezpieczną. Bieżnik opon został bowiem stworzony z wykorzystaniem LongLasting Performance, co oznacza, że zapewnia taki sam poziom bezpieczeństwa od pierwszego do ostatniego kilometra. Nie ma żadnego spadku ich właściwości. 

Kolejne dwie opony to całoroczna CrossClimate 2, dzięki której przez kilka sezonów zapomnisz, na jakiej ulicy mieści się twój wulkanizator. To z kolei pozwoli ci oszczędzić czas i pieniądze, a przede wszystkim, niespodziewane warunki atmosferyczne nigdy nie pokrzyżują ci planów. W dzisiejszym klimacie to niezwykle ważna cecha. Ostatnia opona uwzględniona w promocji to Pilot Sport 5, czyli opona stworzona z myślą o entuzjastach sportowej jazdy. Takie ogumienie sprawi, że nawet zwyczajny samochód dostanie pazura. 

Przeczytaj również

Redakcja WRC News

Redakcja WRC News