Benzyna, Diesel i LPG za połowę ceny? To możliwe - Polacy wciąż korzystają z tej MEGA promocji!!!

Benzyna, Diesel i LPG za połowę ceny? To możliwe - Polacy wciąż korzystają z tej MEGA promocji!!!

diesel benzyna lpg ceny paliw podwyżki wzrosty

Podaj dalej

Benzyna, Diesel a nawet LPG osiągają na stacjach paliw niebotyczne ceny. Nikt z nas nie chce jednak przepłacać, a Polacy chętnie korzystają z licznych promocji. Jedna z nich pozwoli nam zatankować nawet pół baku paliwa całkowicie za darmo. Sprawdź szczegóły TUTAJ. 

Benzyna, Diesel i LPG za połowę ceny

Diesel z potężną obniżką na stacjach
fot. Markus Spiske, pixabay.com

Wakacje to najgorszy okres dla kierowców i to nie tylko w Polsce. Wzmożony popyt na benzynę, Diesel i LPG oznacza dużo wyższe ceny na stacjach paliw. Niestety, ale eksperci nie przewidują szybkich spadków cen. Dlatego coraz więcej kierowców decyduje się na korzystanie z różnych promocji przygotowanych przez sprzedawców. 

Jedna z nich pozwoli nam na odebranie vouchera o wartości do 200 złotych do wykorzystania na stacjach benzynowych. Będziemy mogli przy jego pomocy zatankować swój samochód. To oznacza, że benzyna, diesel czy LPG będą nas kosztować dużo, dużo mniej niż normalnie. Planując wyjazd wakacyjny, możemy dzięki temu w jedną stronę zajechać za darmo. Szczegóły promocji sprawdzicie pod tym linkiem. 

Promocja ta ma jednak więcej korzyści, niż tylko tańsze paliwo. Kupując opony przed okresem zimowym unikniemy stresu i niepotrzebnych nerwów. Co więcej, pozwolą one obniżyć spalanie naszego samochodu, a co za tym idzie, będziemy podróżować taniej nie tylko po wykorzystaniu vouchera, ale przez całe życie opon. 

Obniżenie spalania dziś ważniejsze niż kiedykolwiek wcześniej

Dlaczego warto kupować opony producentów premium? Każdy kto choć raz miał do czynienia z takim ogumieniem wie, że jest ono pod każdym względem lepsze od tanich opon. Najważniejszą korzyścią jest fakt, że – choć będziemy musieli zapłacić za nie trochę więcej – przejedziemy na nich dużo więcej kilometrów. Wykonując najprostsze obliczenia matematyczne okaże się więc, że koniec końców są one tańsze. 

Nie mówiąc już o komforcie podróżowania i dużo mniejszym oporom toczenia. To z kolei sprawi, że w naszym samochodzie będzie ciszej. Nie bez znaczenia pozostaje też bezpieczeństwo. Lepsza przyczepność pozwoli nam zatrzymać samochód w awaryjnej sytuacji nawet o kilka/kilkanaście metrów wcześniej. 

Jeśli zaś chodzi o oszczędność paliwa. Benzyna, Diesel czy LPG jest dla was za drogie? Warto korzystać z rad ekspertów na temat „eco drivingu”. Jeśli podejdziemy do tego zagadnienia kompleksowo i będziemy właściwie korzystać z porad, wcale nie będziemy musieli jeździć dużo wolniej. Wystarczy pamiętać o paru najważniejszych trikach, a spalanie naszego samochodu od razu spadnie nawet o 1-2 l/100 km. 

Przeczytaj również

Redakcja WRC News

Redakcja WRC News