Benzyna, Diesel i LPG tańsze nawet o połowę za litr! Polscy kierowcy są zachwyceni

Benzyna, Diesel i LPG tańsze nawet o połowę za litr! Polscy kierowcy są zachwyceni

Podaj dalej

Benzyna, Diesel czy nawet LPG są wciąż bardzo drogie. Istnieją jednak sposoby, aby zatankować swój samochód dużo taniej. Jednym z nich jest skorzystanie z promocji, dzięki której będziemy mogli zatankować nawet pół baku całkowicie za darmo. Jak to możliwe? SPRAWDŹ TUTAJ! 

Tanie tankowanie

Tak wysokich cen na stacjach paliw nie widzieliśmy od dawna, a kierowcy podjeżdżający pod dystrybutory muszą wyrywać sobie włosy z głowy. Muszą? No właśnie nie! Istnieją sposoby, aby atakować benzynę, Diesel czy nawet LPG dużo taniej. Wystarczy skorzystać z tej promocji – sprawdź! 

Co ciekawe, promocja miała zakończyć się wraz z początkiem maja, jednak jej organizatorzy widząc duże zainteresowanie polskich kierowców postanowili ją przedłużyć. Dzięki niej możemy uzyskać sytuację win-win. Jak to możliwe?

Kupując opony klasy premium nasz samochód będzie palił mniej, niż jeżdżąc na starych, zużytych oponach klasy C. Każdy, kto miał przyjemność jeździć na porządnych oponach potwierdzi, że nie są to tylko chwyty marketingowe producentów. 

tankowanie samochodu pod sam korek

Benzyna, Diesel i LPG nie będą tanieć

Jeśli wasz samochód z silnikiem benzynowym czy typu Diesel pali za dużo, warto też sprawdzać regularnie ciśnienie w oponach. Wielu kierowców nie zdaje sobie sprawy z tego, że właśnie w ten sposób możemy znacznie zmniejszyć spalanie naszego samochodu. Wystarczy utrzymywać ciśnienie na poziomie wskazanym przez producenta. Odpowiednią tabelkę znajdziecie we wlewie paliwa. 

Benzyna, Diesel czy LPG niestety nie będą tanieć w najbliższym czasie, a zbliżające się wakacje nie są dobrą informacją dla cen. To moment, w którym paliwo zawsze drożeje, więc i tym razem nie mamy co liczyć na obniżki. Dlatego też kierowcy bardzo chętnie korzystają z promocji takich jak ta.

Przeczytaj również

Redakcja WRC News

Redakcja WRC News