Banalne parkowanie pokonało "kierowcę" Peugeota! Takiego kabaretu nie widziałeś jeszcze nigdy [WIDEO]

Banalne parkowanie pokonało "kierowcę" Peugeota! Takiego kabaretu nie widziałeś jeszcze nigdy [WIDEO]

banalne-parkowanie-kabaret-peugeot

Podaj dalej

Ach… stare, dobre parkowanie! Wielu kierowców wciąż ma z tym problem, jednak takiego kabaretu jak na filmie poniżej, nie widzieliśmy jeszcze nigdy! Przecież tam było miejsca na 1,5 takich Peugeotów, ale nie… 

Przecież to parkowanie było banalne!

To parkowanie trwało 10 minut i oprócz śmiechów i achów, niestety doszło też do pewnych uszkodzeń. Najpierw „kierowca” Peugeota uderzył w stojącego obok Fiata Punto i jak dowiadujemy się z opisu filmu, oczywiście nie zostawił żadnej karteczki za jego szybą. 

banalne-parkowanie-kabaret-peugeot

Cała sytuacja miała miejsce w Budapeszcie, a film podbija już internet. Przecież to parkowanie powinno być banalnie proste! Jakim cudem więc ktoś o takim braku umiejętności w ogóle ma prawo jazdy? 

Oprócz Fiata Punto, który był ewidentną przeszkodą, całej sprawy nie ułatwiały także chodnik, a raczej krawężnik. Kierowca Peugeota wielokrotnie o niego zahaczał, z pewnością rysując także swój samochód. Jeśli jego parkowanie wygląda tak codziennie, to naprawdę nie zazdrościmy… 

Kabaret w Peugeocie

A przecież miał jeszcze do pomocy kobietę, która coś tam próbowała pokazywać, gdzie jechać, jak kręcić tą nieszczęsną kierownicą. Niestety, jej umiejętności oszacowania sytuacji były chyba tak samo złe, jak siedzącego w Peugeocie „kierowcy”. 

Jeśli ma on takie problemy z parkowaniem, to co musi się dziać, gdy wyjedzie na bardziej ruchliwą drogę? Takim ludziom z pewnością powinno odbierać się prawo jazdy i nawet skierowanie na ponowny kurs nie powinno wchodzić tutaj w rachubę. 

To parkowanie kosztowało „tylko” obity zderzak i uszkodzenia Peugeota, ale przecież z takimi umiejętnościami może doprowadzić do tragedii!

Przeczytaj również

Redakcja WRC News

Redakcja WRC News