Audi RS6 Avant z wydechem Akrapovic rozsadzi ci uszy! Ale i tak będziesz chciał podgłośnić [WIDEO]

Audi RS6 Avant z wydechem Akrapovic rozsadzi ci uszy! Ale i tak będziesz chciał podgłośnić [WIDEO]

Podaj dalej

Najnowsze Audi RS6 Avant, jakkolwiek świetnym samochodem by nie było, nie jest wolne od wad. Jedną z nich jest zdecydowanie brak charakteru układu wydechowego. To oczywiste, że wielu właścicieli będzie modyfikować swoje kombi, aby 600-konny V8 mógł w pełni wyrazić swoje zdanie. 

Audi w końcu brzmi jak powinno

audi-rs6-wydech-akrapovic-2

Z niecierpliwością czekaliśmy na wydech Akrapovic. Ten w końcu trafił do sprzedaży, a klienci mogą zamawiać go do montażu w swoich Audi RS6 Avant. Z tej okazji firma nakręciła film, abyśmy wszyscy mogli usłyszeć zmodyfikowany głos rodzinnego kombi. 

Nie da się ukryć, że jest znacznie, znacznie lepiej. Audi w końcu ma odpowiednią tonację głosu, która daje trochę więcej gęsiej skórki. Wydech jest wykonany z tytanu i co ciekawe, jest o prawie 12 kg lżejszy od fabrycznego. Pozwala także silnikowi osiągnąć większą moc. 

audi-rs6-wydech-akrapovic-2

Audi RS6 Avant zyskuje dzięki niemu prawie 16 KM i 17,9 Nm, co oznacza, że moc kombi podskoczy do około 616 KM. Nie zapominajmy, że możliwe jest też znaczne zwiększenie mocy dzięki specjalnym pakietom. Mansory daje RS6 780 KM, natomiast ABT Sportsline zadowala się nieśmiałymi 700 KM. 

Akrapovic dał czadu

Akrapovic nie jest oczywiście jedynym producentem, który wprowadza na rynek swój wydech dla Audi RS6. Do najnowszej generacji super kombi swój układ przygotowała chociażby firma Miltek, którą także znajdziecie na YouTube. A tymczasem, podkręćcie głośniki i wsłuchajcie się w tę muzykę.

KIEROWCO! TO NAJLEPSZY MOMENT NA ZAKUP OPON! SPRAWDŹ PROMOCJE

Przeczytaj również

Redakcja WRC News

Redakcja WRC News